Trendy pro sedací soupravy

Možná si říkáte, že výběr pohovky je triviální záležitostí, kterou si odbudete za jedno sobotní dopoledne. Opak je však pravdou, neboť pokud chcete vašemu obývacímu pokoji dopřát stylový, do detailu vypracovaný kousek, na kterém si očividně designeři dali záležet, budete své obzory muset trochu rozšířit.

Sedací souprava je základem každého obývacího pokoje, autor: mt-nabytek
Sedací souprava je základem každého obývacího pokoje, autor: mt-nabytek

Tento nepostradatelný bytový doplněk nemalých rozměrů totiž nemůže být pouze hezký a funkční, jak tomu u většiny pohovek bývá. Když se řekne sedací soupravy, okamžitě by vás měla napadnout slova jako luxus, komfort, relaxace a spousta prostoru. Neslevujte ze svých nároků a pořiďte si takový kousek, který ocení celá rodina a jež vám bude sloužit dlouhé roky.

Praktická nebo stylová? Pořiďte si dva v jednom!

Marně si lámete hlavu nad tím, jestli budete myslet především prakticky a pro vaši početnou rodinu pořídíte něco většího, nebo dáte průchod svým touhám a koupíte luxusní moderní kousek jako vystřižený z katalogu prestižního nábytku? Nedělejte kompromisy a do svého obývacího pokoje vměstnejte obě varianty. Řeč ovšem není o koupi dvou pohovek, nýbrž o rozkládací sedací soupravě, která je prototypem nádherného a kvalitního kusu nábytku, ze kterého v případě potřeby uděláte prostorově objemnější variantu.

Na tuto pohovku se vejde celá rodina, autor: mt-nabytek
Na tuto pohovku se vejde celá rodina, autor: mt-nabytek

 

 Varianta pro celou rodinu

Početnější rodiny se při pořizování nové sedací soupravy musí řídit velice důležitým kritériem, kterým je dostatek prostoru pro všechny. Sledování oblíbeného televizního pořadu a užívání si nefalšované rodinné idylky, by se při mačkání na malé pohovce, mohlo stát velice nepříjemnou záležitostí, která pro rozvoj vztahů, není zrovna ideální. Vyzkoušejte proto klasickou rohovou sedací soupravu, kterou seženete v mnoha barevných a stylových provedeních od luxusní kůže, přes pestrobarevné tóny až po originální výšivky a abstraktní symboly. Ve fantazii se meze rozhodně nekladou. Na zajímavé luxusní sedací soupravy a další druhy nábytku a doplňků se můžete podívat do článku v magazínu prozeny.cz.

Pro milovníky křesel a taburetů

Ne každý je zastáncem klasické rohové sedačky a pokud se i vy porozhlížíte po něčem trochu jiném a netypickém, vsaďte na vícedílné sedací sady, se kterými můžete snadno manipulovat a tím je přizpůsobit k obrazu svému. Skvělou variantou je například kombinace menší pohovky spolu s pohodlnými křesly a taburety na odkládání drobností.

Více dílné sady si naaranžujete k obrazu svému, autor: mt-nabytek
Více dílné sady si naaranžujete k obrazu svému, autor: mt-nabytek

Autor: