Rady pro výběr dětské postele

Děti jsou pro každého rodiče tím nejdůležitějším na světě a proto je zcela přirozené, že pro ně chcete vždy to nejlepší.

Vyberte pro svou ratolest to nejlepší!, autor: jingdianjiaju
Vyberte pro svou ratolest to nejlepší!, autor: jingdianjiaju

Dbáte na to, aby se pravidelně a zdravě stravovali, hlídáte jejich citlivé krčky proti nastydnutí, snažíte se jim čas od času koupit něco, co jim vykouzlí úsměv na rtu a v neposlední řadě chcete, aby se ve svém dětském pokoji cítili jako v království, kde mají vše, po čem jejich hravé srdíčko touží.

Ovšem vytvořit ideální prostředí pro dítě, které bude bezpečné a zároveň komfortní nemusí být vždy nejjednodušší. Většina rodičů se soustředí na barvy stěn, veselý nábytek, spoustu hraček a doplňků, které sice skvěle vypadají, ale se správným a především zdravým růstem ratolesti, nemají příliš společného. Co je při zařizování pokoje pro ty nejmenší vždy nejdůležitější, je volba vhodné dětské postele, která je klíčem ke kvalitnímu životu dětí.

Postel pro kvalitní spánek

Jakmile je pokoj plně připraven k vybavování nezbytným nábytkem a hračkami, zaměřte se na postel, která je stěžejní, neboť kvalitní spánek je ,především pro děti, neuvěřitelně důležitý. Spousta rodičů se sice věnuje výběru postýlky, která je z masivního dřeva, hraje všemi barvami a celkově ji lze považovat za velice vydařený kousek, ale poté zapomenou na výběr kvalitní matrace, která je podstatně důležitější. Její volba má vliv jak na spánek a tím získávání energie, tak na stavu kostí a celkový růst, proto koupi rozhodně nešiďte a raději chytře investujte a pamatujte, že zdraví vašeho potomka je vždy na prvním místě.

 

Nezapomeňte na kvalitní matraci, autor: jingdianjiaju
Nezapomeňte na kvalitní matraci, autor: jingdianjiaju

 

Neopomeňte prvotřídní matraci

Výběr postele je jedna věc, ale i ta nejluxusnější a zdravotníky nejpodporovanější varianta bude takřka k ničemu, pokud vaše dítě bude noc co noc usínat na nepohodlné a především zdraví škodlivé matraci. Investujte proto do opravdu prověřeného výrobku, který je anti alergenní, funguje jako podpora kosterní soustavy, neomezuje růst a vlastní paměťovou stopu, díky které váš potomek nikdy neřekne, že je matrace nepohodlná.

Autor: