Malé, ale přesto útulné balkony

Majitelé malých balkonů si mnohdy stěžují, že nemají tolik prostoru pro zútulnění balkonu a není tak pro ně možné se na něm cítit opravdu příjemně. My vás ale dnes přesvědčíme o tom, že i z malého balkonu můžete vytvořit ráj na zemi, kam se budete vždy rádi vracet za příjemným odpočinkem. Podívejte se, jak snadné to je.

Cheerful-tiny-balcony-decorated-with-uplifting-colors-
Zdroj: decoist.com

Využijte kouzelné síly barev

Hned na úvod vám prozradíme trik, který malý prostor na balkoně prozáří velmi snadno. Stačí si totiž šikovně pohrát s kombinacemi veselých barev a hned bude na světě místo, které na první pohled zaujme každého. Využijte malého prostoru naplno a věnujte dostatečnou péči výběru dekorací. Vaším cílem však není místo přeplnit zbytečnostmi, ale pouze je vylepšit tak, aby vyzařovalo pohodu a klid a pobyt zde se pro vás stal příjemným zážitkem.

A-charming-tiny-purple-balcony

Malé prostory jsou velkou výhodou

Malé venkovní prostory jsou pro některé přímo výzvou k tomu, aby byly vylepšeny. Skvěle zde vypadá kombinace přírodních materiálů, které zdůrazní propojení interiéru s exteriérem. Ukažte všem, že vytvořit útulný balkon je snadné a malé rozměry nejsou nevýhodou, ale naopak nabízí spoustu možností, jak s prostorem naložit co nejefektivněji. Nehrozí u nich, že budou složit jen jako skladiště nepotřebných věcí, které je vám líto vyhodit. Naopak se takové místo budete snažit využít mnohem lépe, což je jedině dobře.

Small-green-urban-balcony-Small-balcony-with-decor-pieces-in-a-shade-of-soft-pink-Colorful-tiny-balcony-with-harmonious-and-consistent-decorapartment balcony gardenSmall-balcony-with-a-tiny-decorative-table
Zdroj: decoist.com

Autor: