Pokládka plovoucí podlahy je rychlá a efektivní

Plovoucí podlahy nabízí několik možností, jak využít jejich efektivitu. Jejich vlastnosti závisí na materiálu a tloušťce podlahových dílců. V základní nabídce si proto můžete vybrat ze čtyř hlavních druhů materiálů, ze kterých se plovoucí podlahy vyrábějí.

podlahy krásné foto
Zdroj, foto: mydecorative.com

Jsou to podlahy korkové, dřevěné, vinilové a samozřejmě také laminátové, které jsou nejběžnějším druhem plovoucích podlah. Snesou poměrně vysokou zátěž a při kvalitním výběru a zpracování mohou mít i další užitečné vlastnosti.

Vyzkoušejte oblíbené plovoucí podlahy Quick Step

Pokud se zaměříme přímo na laminátové plovoucí podlahy, rozhodně by vám neměly uniknout podlahy Quick Step, které jsou tradiční výrobou bulharské firmy s mnoha letou tradicí a překvapivými výsledky. Precizní zámkový spoj zaručuje pevnou stabilitu podlahy a jednoduchou pokládku. Tento druh plovoucích podlah je navíc odolný proti propálení, například od cigaret. Jako jedna z mála druhů je navíc odolná proti vlhkosti a tvoření zvlněného povrchu.

Kombinace laminátové plovoucí podlahy s místností je velmi snadná

Příjemným překvapením je pestrý výběr designů, které tento druh plovoucí podlahy poskytuje. Můžete si dokonce zvolit imitaci dřeva nebo kamene. Snadno tak zkombinujete laminátovou plovoucí podlahu s jakoukoliv místností v domě či bytě. Velkou předností podlahy Quick Step jsou také antistatické účinky, které vám usnadní údržbu. Cenová dostupnost je velmi příznivá, jak vás ostatně přesvědčí ceník plovoucí podlahy. Teď už zbývá jen vybrat ten správný vzhled.

Moderní plovoucí podlahy zvládnete položit i vy sami

Plovoucí podlahu Quick Step si snadno položíte sami. Zámkový spoj zajišťuje přesné zaklínění bez nebezpečí vzniku spár a nerovností. Pokud si ale přeci jen nevěříte, je vhodnější touto prací pověřit odbornou firmu. S výběrem i řemeslným profesionálním provedení vám ochotně pomůžou například plovoucí podlahy Praha nebo další jim podobné firmy, kterým záleží na výsledku a konečném dojmu. S novou plovoucí podlahou se vaše domácnost změní k nepoznání.

podlahy
Zdroj, foto: mydecorative.com

Autor: