Trendy letošního jara v oblasti stolování

Stejně jako každé jaro se designéři rozhodli představit světu ty nejlepší jarní kousky, které se mohou zdát ozdobou každého interiéru. Některé jsou poněkud extravagantní, jiné se mohou zdát naopak obyčejné, ale díky správnému uložení budou opravdu nepřehlédnutelným kouskem například i ve vaší domácnosti. Podívejte se, jaké dekorace jsou letošní jaro nejvíce v kurzu.

Spring-table-from-CB2
Zdroj: decoist.com

Stolování s nádechem jara

Typickým prvkem, který bude v interiérovém designu doprovázet letošní jaro, jsou pastelové barvy. Jejich obliba stále stoupá, a tak není divu, že se jim začal přizpůsobovat i trh. Nabídka různých dekorací a předmětů pro elegantní stolování je velká a vybere si z ní určitě každý. Kromě pastelových barev patří na jarní stůl ale také velikonoční motivy, takže se nezapomeňte obklopit králíčky, pestrobarevnými kraslicemi, květinami a podobně. Kromě motivů květin bude vaše jídelnímu stolu slušet i živá květina. K jaru neodmyslitelně patří například tulipány, hyacinty či zlatý déšť.

Watercolor-patterns-on-kitchen-and-dining-linens

Jarní dekorace

Svěží barvy a dekorace vašeho jídelního stolu pochopitelně podtrhne i nádech elegance. Tu můžete vykouzlit prostřednictvím atraktivní vázy nebo dekoračních ubrousků. Ty jsou k dostání v mnoha jarních motivech a to od roztomilých králíčků pro ty nejmenší až po rozkvetlé květiny a tradiční velikonoční motivy. Nechte se i vy okouzlit trendy letošního jara a vychutnejte si krásu stolování se vším všudy.

Spring-linens-from-Crate-BarrelCeramic-bowls-from-Urban-OutfittersMinty-table-setting-from-CB2Aqua-dinnerware-from-Crate-BarrelEaster-tea-towels-from-West-Elm
Zdroj: decoist.com

Autor: