Kreativní způsoby uložení knih

Nejen milovníci knih si přijdou v dnešním článku na své. Představíme vám totiž několik šikovných nápadů na to, jak atraktivně uložit knihy ve svém interiéru. Načerpejte spoustu nové inspirace společně s námi.

Decorate-with-Books-Shelving
Zdroj: freshome.com

Kouzlo tištěných knih v interiéru

Navzdory tomu, jak se postupně rozšiřuje obliba knih elektronických, stále jsou na světě lidé, kteří dávají přednost knihám tištěným. Jejich kouzlo spočívá také v tom, že po jejich přečtení je můžete nápaditě skladovat v interiéru a využít je tak také jako dekoraci. A jaké jsou nejčastější styly, podle kterých čtenáři své knihy ukládají? Nejčastěji se patrně setkáte s řazením podle barevných odstínů, čemuž se ale nelze vůbec divit, jelikož tento způsob opravdu v interiéru vypadá skvěle. Určitě jej vyzkoušejte, protože budete jistě překvapeni, kolik různých odstínů vaše knihy mají.

Decorate-with-Books-Color-Code

I knihy mají svůj řád

Spousta čtenářů si ale knihy řadí podle oblíbených autorů nebo žánrů. V takovém případě je jisté, že barevné řazení už nebude tak dokonalé, ale stačí knihy uložit šikovně a hned se v tomto řazení stanou skvělým interiérovým doplňkem. Pokud máte velkou knihovnu, jistě v ní najdete dostatek prostoru i na jiné dekorativní předměty. V knihovně to bude skvěle slušet různým designovým zarážkám na knihy, menším soškám nebo umělým květinám. Praktické jsou knihovny prosklené, jelikož brání usedání prachu na vaše knižní klenoty.

Decorate-with-Books-Floating-Shelvingm-shaped-bookcaseunusual-bookcasedecorating-ideas-for-a-small-bedroom-11Face-Shelving-03
Zdroj: freshome.com

Autor: