Stylový dětský pokoj

Dětský pokoj je místem, kde naše děti tráví možná nejvíce svého času. Proto by měl splňovat hned několik užitných vlastností najednou. Děti by zde měli mít prostor na učení, psaní a kreslení, zároveň na hraní a v neposlední řadě na spaní, které by mělo být co nejpohodlnější a nejzdravější.

barevný dětský pokoj

Navrhnout takový dětský pokoj není lehkým úkolem, a proto si hodně lidí přivolává na pomoc designéry či jiné kreativní odborníky. Ti jim navrhnou několik řešení a rodiče si pak, případně i za pomoci svých ratolestí, mohou vybrat ten, který považují za nejpovedenější. Důležité je prostorové řešení a hra se světlem. V poslední době se stává moderní spíše jednoduchý design s jedním výraznějším prvkem. Populární jsou také motivy přírody a pestré barvy. Na následujících fotografiích se můžete inspirovat některými zajímavými návrhy.

Chcete-li stylově zařídit pokoj pro dvě děti, pak se můžete inspirovat například zde.

inspirace pokoj pro děti

Pořídit takový dětský pokoj není vždy nejlevnější, proto pokud zrovna nemáte peníze nazbyt, můžete využít půjčky například na této webové stránce, a získat peníze ještě během toho samého dne.

zelená barva v pokoji pro děti

barevné stěny v dětském pokoji

pokojík s dvoupatrovou postelí

Autor: