Rychlé řešení havárie v domácnosti – nebankovní půjčka

Peníze na účtu můžete mít ještě v den podání žádosti o půjčku. Maximální částka půjčky pro nové klienty činí až 10 000 Kč se splatností 30 dnů. Splacení probíhá stejně pohodlně jako získání, odesláním peněz z Vašeho běžného účtu.

rozbité slovo
ilustrační foto: pixabay.com – Republica

Podmínky poskytnutí půjčky se u společnosti Kouzelná půjčka řídí vždy zákonem o spotřebitelském úvěru, který Vám, coby klientovi, poskytuje vysokou míru ochrany před nekalými praktikami, mezi které patří např. použití rozhodčí doložky či ručení směnkou. Název tohoto zákona napovídá, že je velmi často používán v bankovnictví. U Kouzelné půjčky tedy získáte peníze stejně bezpečně, jako u Vaší banky.

Formulář žádosti o rychlou nebankovní půjčku najdete přímo na webu Kouzelnapujcka.cz. Jeho vyplnění Vám nezabere více jak 5 minut. Do 60 minut od vyplnění žádosti Vám Kouzelná půjčka odešle informační SMS s vyrozuměním o výsledku schvalovacího procesu.

Peníze si půjčujete dle maximálně transparentních podmínek

Smlouva o půjčce má 2 strany a podmínky získání peněžních prostředků jsou maximálně transparentní (to potvrzují i nezávislé testy poskytovatelů rychlých nebankovních půjček). Vzhledem k tomu, že Kouzelná půjčka disponuje běžnými účty u 10 bankovních institucí, je velmi pravděpodobné, že peníze na účtu budete mít již v den odeslání žádosti.

Financi z půjčky získáváte vždy neúčelově, tj. Kouzelná půjčka nezjišťuje, na co peníze použijete, ať už je to řemeslník, stavební materiál či cokoliv jiného.

Na rozdíl od banky, Kouzelná půjčka Vám půjčí i 1 000 Kč

Výhodou oproti standardnímu spotřebitelskému úvěru je rychlost, s jakou finance získáte. Navíc, některé banky nabízí spotřebitelské úvěry od částky 5 000 Kč- 10 000 Kč. Tj. pokud potřebujete rychle půjčit např. 15000 Kč na platbu řemeslníkovi, museli byste si u banky půjčovat výrazně více, než kolik ve skutečnosti potřebujete.

Jestliže Vás tedy zastihne nepředpokládaný výdaj spojený s bydlením, který lze vyřešit částkou v řádu tisíců korun, obraťte se s důvěrou na Kouzelnou půjčku.

Autor: