Ptačí figurky pro vás interiér

Přemýšlíte, čím oživit váš interiér, aby působit příjemnějším a veselejším dojmem? Zapomeňte na bláznivě křiklavé doplňky a podívejte se na originální ptačí figurky, které budou skvělou dekorací do každého domova. na výběr je spousta druhů a barev, takže rozhodně nebude problém vybrat takové ptactvo, které se vám bude skvěle hodit do interiéru.

ptáci
Zdroj: home-designing.com

Motiv, který je obdivován po celá staletí

Ozdobný motiv ptactva má dlouhou a pestrou historii, která sahá až do období těch nejstarších jeskynních maleb. Ptáci zdobili ale také středověké tapiserie a viktoriánské tapety. Není divu, že si oblibu u lidí získávají již po celá staletí. Vždyť existuje tolik rozmanitých druhů ptactva, až je s podivem, že do moderního designu pronikají teprve postupně. Zatím jste se s nimi mohli nejčastěji setkat na polštářích či nástěnných tapetách a samolepkách. Dnes si je tedy představíte z trochu jiného úhlu pohledu a to sice jako figurky.

ptáci

Figurky, kam se podíváš

A protože možnosti moderní doby jsou velké, můžete figurky ptactva sehnat v různém provedení. Rozdíly najdete v samotných druzích zobrazeného ptactva, jejich zbarvení, velikosti a použitém materiálu. Zatímco dětskému pokoji či chodbě může vévodit pestrobarevný pták, do obývacího pokoje bude vhodnější decentní figurka například bílé barvy. Přesvědčte se na vlastní oči, že ptactvo je skvělá dekorace, kterou milovali už naši předci.

ptáci

ptáci

ptáci

ptáci

ptáci

ptáci

ptáci

ptáci
Zdroj: home-designing.com

Autor: