Prostorové panely nabízejí interiéru nevšední design

Už vás unavují rovné a hladké zdi v interiérech, kde můžete měnit pouze jejich barvu, pokud je chcete nějak odlišit od ostatních místností v domě či bytě? Nechejte se inspirovat prostorovými panely do interiérů, které lépe než cokoliv jiného vytváří jedinečný design.

interiérové panely
Zdroj, foto: archiexpo.com

Interiérové 3D panely jsou novodobým prvkem, ale nabízejí přitom pestrý výběr materiálů, designů i povrchové struktury. Je tedy z čeho vybírat. A jaký je konečný výsledek? Ten ovlivníte svým důvtipem a smyslem pro design.

Prostorové panely si můžete vybrat z různých materiálů

Prvotním výběrovým mezníkem je materiál. Nejčastěji se využívá polystyren, což by vám mohlo připomenout oblíbené stropní desky. Prostorové panely jsou ale mnohem promyšlenější a poskytují větší nabídku designů. Rovněž se jako materiál pro interiérové 3D panely používá sádra, rostlinná vlákna, keramika a recyklované plasty.

Vytvořte si z prostorových panelů vlastní svět

Mezi elegantní výběrové designy patří dojem přírodních materiálů. Můžete si tedy místnost obložit designem cihel, imitací kamene nebo zvolit elegantní a nadčasové abstraktní vzory. Jelikož se jedná o prostorové panely, rozhoduje nejvíce jejich struktura. I zde je samozřejmě pestrá nabídka, která je zavrčena paletou individuálních úprav.

Interiérové 3D panely mají i praktické výhody

A jaké další výhody vám mohou interiérové 3D panely přinést? Kromě jedinečného vzhledu je to samozřejmě také vnitřní tepelná izolace a částečně i izolace zvuková. Lze také velmi dobře kombinovat dva různé typy prostorových panelů pro získání originálnějšího dojmu. Cena je s ohledem na horkou novinku a řadu výhod poměrně vysoká, což se dalo očekávat. Na druhou stranu ale není ani nedosažitelná.

3d stěny
Zdroj, foto: wavywallpanels.com

prostorový panel
Zdroj, foto: infinitywall.sk

panely
Zdroj, foto: archiexpo.com


Zdroj, foto: abitant.com

Autor: