Skandinávský styl v pastelových barvách

Skandinávský styl je oblíbený především pro svoji jednoduchost, kterou promítá v základních liniích, decentně volených doplňcích a především jemných barvách. Rozhodně ale není pravdou, že k tomuto stylu patří jen černá a bílá barva. Pokud chcete, aby vás interiér zútulněl, pak sáhněte i po barvách pastelových.

vintage-lady-wooden-shelf-cabinet-pastel-lounge

Zdroj: home-designing.com

Barvy, kam se podíváš

Základem všeho je volit barvy tak, aby interiér dokázaly uživit, ale aby nijak nenarušili jeho strukturu a pojetí minimalistického skandinávského stylu. Volí se proto v tomto případě barvy decentní, které vypadají skvěle a postarají se o příjemnou atmosféru. Sami se můžete přesvědčit na fotografiích, jak jednoduše lze interiér probarvit. Stejně jako u jiných stylů je jen třeba kombinovat s rozumem a nic nepřehánět.

pink-grey-and-white-TV-cabinet-Scandinavian-lounge

Vůně Skandinávie u vás doma

Velmi oblíbený je skandinávský styl především u milovníků skvělého designu, který vypadá na první pohled velmi atraktivně, a přitom netradičně. Účelem tohoto typu dekorování není šokovat, ale navodit poklidnou atmosféru. Docílit toho můžete velmi snadno, když se budete držet pravidel stylu, z nichž tím nejzákladnějším je místnost neplnit zbytečnosti, ale naopak případné dekorace volit s rozvahou. Jen tak dosáhnete dokonalého souladu, který si zamilujete. Dopřejte svému interiéru svěží a mladistvý vzhled díky skandinávskému stylu s pastelovými barvami.
pastel-geometric-wall-decal-Scandinavian-kitchenlemon-bench-teal-wall-home-entranceFrench-dado-panelling-Scandinavian-dining-roompink-couch-lilac-recliner-Scandinavian-loungepastel-chair-dining-room-unfold-pendantspolka-dot-bedroom-matching-monochrome-and-wood-cabinet
Zdroj: home-designing.com

Autor: