Domácí infrasauny vám přinesou pohodu i zdraví

Prohřívání tělesných tkání je přirozenou potřebou, která ovlivňuje imunitu, náladu i zdravotní stav. Můžete si sami všimnout rozdílů během dlouhé zimy, kdy teplo a sluneční paprsky zoufale schází. Lidé jsou podráždění a jejich zdravotní stav je výrazně podlomený.

Zdroj, foto: namir.cz

Imunitu můžete během zimních měsíců posilovat pohybem, vitamíny a dostatečnou prevencí. Mnohem vyšší účinky ovšem přináší domácí infrasauna, která je mnohými považována za novinku, ačkoliv vychází z prastarých léčebných postupů.

Infrasauna je účinnější než klasické saunování

Oproti klasické sauně poskytuje infrasauna mnohem příjemnější prostředí a třikrát vyšší účinky. Teplota je v domácí infrasauně mnohem nižší a lépe se zde dýchá. Ačkoliv účinky jsou mnohem vyšší, nebudete se potit a můžete být proto v sauně oblečení. Zásadní rozdíly tedy pocítíte hned při první zážitku.

Posilte si organismus pomocí infrasauny

Pravidelným používáním infrasauny posílíte svůj imunitní systém a zároveň vyřešíte spoustu dalších kosmetických problémů. Jsou známé také silné účinky na psychický stav a tedy relaxační. Domácí infrasauna je tedy tou nejvhodnější investicí, která se vám vrátí v podobě pevnějšího zdraví a spoustu pohodových chvil, což je v době stresu a shonu jistě vítaná výhoda.

Infrasauna odbourává tuky a zlepšuje náladu

Domácí infrasauna využívá podobně jako slunce infračervené záření. Sluneční záření může být ovšem částečně i škodlivé, což v případě infrasauny nehrozí. Ta využívá vlastnosti infračerveného záření, které proniká do hloubky až 4 centimetrů. Prohřívání napomáhá ke zlepšení krevního oběhu a odbourávání tuků.

Autor: