Obývací pokoj – jednoduchost, styl a elegance

Dávno odzvonilo obývacím pokojům, které tvořily obývací stěny zabírající větší část prostoru, avšak co se funkčnosti a vzhledu týče, ani to zdaleka nebylo vyhovující. Dnešní doba se nese v duchu jednoduchosti, originality a vzdušnosti. Ve svém bytě se chceme cítit pohodlně a uvolněně. Ve většině domácností bývá obývací pokoj součástí kuchyňského prostoru, kde všechny členové rodiny mají k sobě blíže. Podrobnější informace naleznete v dnešním článku.

pohled1
ps-kuchyne.cz

Výběr sedací soupravy

V zařizování obývacího pokoje se soustředíme na výběr pohodlné sedací pohovky, která bývá centrálním místem pro sledování oblíbených pořadů v televizi, nebo i pro relaxaci a setkání s přáteli. Umožní-li to prostor, můžeme si dovolit sedací soupravu doplněnou jednotlivými segmenty, které se dají variabilně uspořádávat. Některé sedací soupravy mají jako součást odkládací stolek, který je velmi praktický a pohodlný.

obraz2
www.klvana-nabytek.cz
obraz3
http://www.designove-sedaci-soupravy.cz
obraz4
http://www.designove-sedaci-soupravy.cz

Koberec

Kusový koberec dodá vašemu obývacímu pokoji útulnost a měkkost dotyku s podlahou.

obraz5
kusove-koberce.cz

obraz6
living.cz

Originální volba knihovny

Umístění knih nemusí masově zabírat velkou plochu prostoru či stěny, ale jednoduše řešené police kotveny do stěny působí velmi vzdušně a originálně ne jinak je tomu u knihovny dělící prostor a navíc slouží jako dekorace pro dekoraci.

obraz7
living.cz

obraz8
free-architects.cz

Obrazy a fotografie zvelebí vaše žití

Obrazy a tapety dodají vašemu interiéru zvláštní originalitu především, když korespondují s doplňky. Zajímavě vypadají i rodinné fotografie vyhotoveny právě jako obraz.

obraz9
novinky.cz

obraz10
novinky.cz

Nezapomenout na květiny

V neposlední řadě květiny ať už řezané či v květináči nebo suché jsou nepostradatelnou dekorací interiéru a nejen, že pomáhají čistit vzduch tím, že
odbourávajíc oxid uhličitý a přeměňují ho na kyslík.

obraz11
laurieflower.com

obraz12
paseoner.com

Autor: