Dlažba v imitaci dřeva a její dekory zútulní váš interiér

Dlažba v imitaci dřeva díky svým barvám a povrchu zútulní každý prostor. Chcete ho ještě více dozdobit a rozzářit? Poradíme vám, jak použít dekorace k dlažbě v dekoru dřeva, které zútulní každý interiér. Vytvořte originální výjimečný prostor.


Použít dlažbu v dekoru dřeva i jako obklad na zeď? Proč ne!

„Dřevo“ a jeho přírodní barvy v nás vyvolávají odjakživa hřejivé pocity. Proto je dlažba v imitaci dřeva dokonalým materiálem pro interiér. A to jak v luxusní vile, chalupě či bytě, jednoduše řečeno všude. Je to pro jeho krásu a také skvělé vlastnosti.

Nemusíte ji vždy použít pouze na podlahu. Efektivní je i aplikace na stěnu. M.B.KERAMIKA nabízí hned několik variant, které můžete na stěny použít. Ukážeme vám je:

  • Geometrické prvky, kde se využívá různých odstínů stejné barvy dřeva, nebo různého směru kresby
  • Předřezané dřevěné pásky spaccatella , které při vhodně zvolené spárovací hmotě, působí jako dřevěné úzké pásky nerovnoměrně poskládané. Exkluzivní design, vytvoříte pomocí série, která se vyznačuje vysokou tonalitou – v rámci jedné pokládky, je hned několik odstínů stejné barvy.

  • „Dřevěné mozaiky“ – mají větší rozměry než klasické mozaiky, aby vynikla kresba dřeva
  • Tozzeta – velké dekorace, díky kterým vytvoříte v  koupelně nebo i v jiných místnostech zajímavý prvek nebo krásnou obloženou stěnu

Využití dlažby v dekoru dřeva jako obklad na stěně

Pokud máte na podlaze dlažbu imitující dřevo, a přemýšlíte o dekoraci i na zeď, neváhejte a obložte stěnu stejným materiálem. Odpadnou vám tak starosti s laděním jiných materiálů a vytvoříte tím ucelený design.

Na prodejnách M.B.KERAMIKY naleznete desítky dlažeb v dekoru dřeva a každá bude trochu jiná. Jen k některým se ale vyrábí také zajímavé dekorace, o kterých jsme se zmínili výše. Přijďte se podívat, o které se jedná, a co všechno vám můžeme nabídnout.

Pokud hledáte například ještě dlažbu na terasu nebo obklad k bazénu, obklad do koupelny nebo za kuchyňskou linku, přijďte k nám, u nás si vyberete. Poradíme vám jako obklady a dlažby se hodí do určitého prostoru, které jsou vhodné jen do interiéru a které jsou i pro venkovní užití. Navrhneme vám váš interiér i exteriér, zpracujeme grafický návrh a spočítáme spotřebu. V M.B.KERAMICE naleznete vše na jednom místě.


Autor: