Kdo nabízí levnější plyn? Zjistěte to pomocí kalkulačky!

Nejste spokojení s cenou, kterou platíte za topení? Přijde vám příliš vysoká a výkon je nedostačující? Nebo zkrátka chcete pouze ušetřit?


pixabay.com – Cobanams

Není nic jednoduššího než vyzkoušet kalkulačku energií, se kterou budou vhodný výběr a změna dodatele podstatně méně náročné, než kdybyste hledali na vlastní pěst.

Co potřebujete k porovnání nabídky?

Výhodou je, že nemusíte nikam volat, mailovat a ani si domlouvat schůzku s poradcem v oboru. Stačí, když na internetu otevřete kalkulačku plynu , která vám bezplatně vyfiltruje nejvýhodnější nabídky pro srovnání dodavatelů. Nemusíte odpovídat na složité otázky a ani vypisovat moře speciálních kolonek. Postačí pouze jednoduchý formulář, se kterým se doberete k lepším cílům.

V prvé řadě bude třeba označit, zda znáte hodnotu své spotřeby a kde bydlíte. V nabídce je pouze rodinný dům nebo byt, takže se – až na výjimky – opravdu nemůžete splést. Poté v kolonkách zaškrtnete způsoby, jakými plyn využíváte. Cena za energie se kraj od kraje liší, a proto bude důležité vyplnit i tuto skutečnost včetně stávajícího dodavatele, od kterého plyn odebíráte. Nemějte strach, on se nedozví, že jste si ho proklepli. Poslední, co je potřeba uvést, je pak vaše adresa pro nalezení nejlepších možností.

Vybírejte a hodnoťte, jak je vám libo

Pokud platnost formuláře potvrdíte, dostanete se k vyfiltrovaným nabídkám. Průměrně jich vyskočí asi okolo padesáti. Následně už si jen udělejte dobré kafíčko nebo čajík a srovnejte si ceny plynu tak, aby se vám podařilo vybrat vhodného dodavatele přesně na míru.

Změnu navíc můžete provést rovnou z domova prostřednictvím webu. Když vyberete nejlepší nabídku a kliknutím zažádáte o změnu, nově vybraný dodavatel zařídí vše potřebné pro přestup, a to včetně smluv. A navíc úplně zdarma.

Proč vyzkoušet kalkulačku plynu?

Můžete vybírat z desítek možností, a to rychle, přehledně a především z pohodlí domova a navíc zadarmo. Nikdo vám nebude nic dalšího nutit ani nabízet. Nebudete se zavazovat vůči dalším nesmyslným požadavkům a získáte jistotu, že vše proběhlo v pořádku. Plynová kalkulačka totiž klade důraz na komfort zákazníka. Přesto, že změna dodavatele představuje záležitost, která je obvykle náročná na papírování, budete administrativní zátěže téměř ušetřeni. Tak proč platit vysoké sumy za energie, když jde vše vyřešit snadno, rychle a bezplatně?

Autor: