Spěte na vysoké noze

Každý den zažíváme spoustu stresu. Jsme neustále v pohybu, musíme řešit tisíce podstatných i těch méně důležitých věcí, proto si po takovém náročném maratonu zasloužíme dostatečný odpočinek. Nejlépe naše tělo zregeneruje kvalitním spánkem.

Na něm se podílí celá řada faktorů, k těm stěžejním patří samotný podklad, na který uléháme. Ovšem pozor, není postel jako postel. Pokud chcete být v kondici, netrápit se bolestmi zad, migrénou ani problémy s pohybovým aparátem, pak si dopřejte luxusní lůžko, které poskytuje nejvyšší možný komfort.

Jako v luxusním hotelu

I doma si můžete užívat pohodlí jako v pětihvězdičkovém hotelu, pokud tedy ve vaší ložnici nebude chybět kontinentální postel. Ta se v posledních letech stala opravdovým trendem a patří k tomu nejlepšímu na trhu. Popularitě se těší především u našich západních sousedů, zamilovali si ji ale i ve Skandinávii, Nizozemsku nebo Spojených státech a do povědomí se pomalu dostává i u nás. A není divu – rozhodně totiž má co nabídnout.

Výjimečná konstrukce

Od té klasické se kontinentální postel, či chcete-li box spring, liší na první pohled, a to svou výškou. Bude se vám tak do ní večer krásně uléhat a ráno zase lehce vstávat. Vysoké spaní navíc přináší i další benefity – u podlahy se totiž drží chladnější vrstvy vzduchu a více se víří prach. Výjimečnou ji dělá také její prověřená konstrukce, která zajišťuje maximální pohodlí. Vrchní matrace zajistí pocit měkkosti, nosná perfektně rozloží tlak a podporu těla i páteře a pružinový rám dodává celé konstrukci přirozenou tuhost a odrazovou pružnost.

Ozdoba ložnice

Kontinentální postel si vás kromě komfortního ležení získá i svým vzhledem. Bez nadsázky se stane ozdobou vaší ložnice. Její nespornou výhodou totiž je, že si ji můžete nechat uzpůsobit přesně podle vašich představ, na míru. Takže, pokud se vám nelíbí postele z katalogů, žádný problém. Sami si zvolte, jaké čelo, čalounění, typ prošívání či barvu nožiček chcete a vytvořte si ve vašem interiéru vlastní originální designový solitér. Tak, usínejte na „vysoké noze“, pohodlně, elegantně a s noblesou!

Autor: