Nová kuchyně za pár chvil i korun

Rtuť na teploměru pravidelně klesá a začíná se schylovat k období, kdy nás nejvíce potěší vroucí polévka na plotně a horký štrůdl v troubě. Trávíme více času doma a více si všímáme kuchyně. Přichází tak ideální doba na rekonstrukci kuchyně. A nemusí se jednat o investici v horentních sumách.

Kuchyně

Začněte podlahou

Kuchyňská podlaha dostává z celého bytu nejvíce “zabrat”. Každému zde někdy upadne těžší kus nádobí, nebo potravina, která na sebe nechá vzpomínat barevnou stopou. Proto se sem hodí odolný materiál. Zaměřte se například na linoleum, které je příjemné a hřejivé na dotek, ale snadno vyměnitelné. Na trhu je nepřeberné množství různých motivů a barev. Pokud se Vám líbí plovoucí podlaha, zaměřte se na kvalitnější výrobce, jejichž výrobky již opravdu něco vydrží.

Nemusíte bourat

Kostra kuchyně někdy bývá dostatečně odolná na to, aby se nemusela měnit celá. V tom případě stačí jen pořídit některé nové spotřebiče. Čerstvý vzduch ale zavane i díky novým dvířkům u skříněk. Za krátký čas tak získáte zcela novou kuchyni. Pokud se vám nechtějí měnit všechna dvířka, nahraďte jen polovinu. Střídání dvou typů barev, nebo materiálu vypadá velmi efektně.

Nejčastěji však bývají rekonstruované celé kuchyně . Myslete opět na dlouhodobé využití a nenechte se zlákat prvky, které by po čase mohly vypadat až nevkusně. Celá rekonstrukce kuchyně je spíše záležitost pro odborníky. A to nejen kvůli elektrickým rozvodům.

Kde hledat dodavatele

Ať již chcete pomoci jen s návrhem kuchyně nebo přímo s její realizací, vyzkoušejte ještě dnes poptávkové servery, jako je například Poptávej.cz . Ušetří Vám spoustu času s obepisováním jednotlivých firem díky srovnání několika nabídek přímo ve vašem emailu. Popis vaší poptávky zadáte jen jednou přímo v jednoduchém formuláři. Vyplnění zabere jen pár minut vašeho času. Díky různým nabídkám si velmi rychle uděláte obrázek, jakou cestou se při rekonstrukci kuchyně vydat.

Další fotografie kuchyní

Bright kitchen room with light tone cabinets and rugs

Countryside house interior. Kitchen room with wooden storage cabinets and window view

Open kitchen and drawing room in luxury mansion

kuchynsky-pult

Kitchen room storage rack with folding doors

Autor: