Klasické žárovky patří do sběru

Již dávno není wolframová žárovka vrchol technologie svícení, tak proč těmito žárovkami stále svítit?

žárovka
ilustrační foto: pixabay.com – Pexels

Dnešní doba nabízí LED žárovky e27 , které můžete využívat stejně tak, jako všechny ostatní žárovky, jejichž objímka e27 zapadne do vašich svítidel. Výhody LED technologie tkví v mimořádně nízké úspoře, která spolu s dlouhou životností hovoří o tom, že tato technologie je na dlouhou dobu tou nejvhodnější technologií jak pro domácnosti, tak pro všechna jiná místa.

Vyberte si variantu a začněte šetřit

Lidé se nejčastěji rozhodují pro tento světelný zdroj z důvodu nízké spotřeby elektrické energie. Ačkoliv tato úspora je úchvatná, stejně tak by vás měla zaujmout i životnost tohoto osvětlení. Zatímco u klasické wolframové žárovky je možné svítit nepřetržitě 1000 hodin, u LED žárovek to je i desetkrát nebo dvacetkrát tolik. To znamená, že ideální wolframová žárovka vám při denním čtyřhodinovém svícení bude stačit na 250 dní, u LED žárovek to může být i 5000 hodin, což je více jak 13 let každodenního čtyřhodinového svícení! LED e27 však nabízí mnohem více výhod, kvůli kterým byste měli nákup této technologie minimálně zvážit. Nezáleží tedy na tom, z jakých důvodů se pro nákup této technologie rozhodnete, neboť v každém ohledu budete spokojeni. Když vám záleží na nízké úspoře, dlouhé životnosti anebo na příznivém ekologickém dopadu, bude tato technologie tou pravou.

Nakupujte na správném místě

Abyste byli s nákupem této technologie opravdu spokojeni, vyplatí se vám nakupovat na internetu. Lightpark.cz vám nabídne nejenom nepřeberné množství kvalitní LED svítidel, ale hlavně potřebnou radu při výběru. Díky tomu se můžete těšit na osvětlení, které:

  • Překvapí svou úsporou
  • Vydrží spoustu let
  • Bude odolné proti otřesům
  • Nabízí regulovatelnou intenzitu

Nakupovat výhodně je jednodušší, než si myslíte. Navštivte internetový obchod lightpark.cz a přesvědčte se o možnostech moderních LED osvětlení.

Autor: