Zdravý spánek pomůže splnit novoroční předsevzetí

Pravidelně cvičit, nejíst tučná jídla, zhubnout a vypadat lépe – to jsou častá předsevzetí, která si lidé dávají s příchodem nového roku. Některým vydrží měsíc, jiné skutečně přimějí k zásadním změnám v životosprávě, ale nejen díky tomu, že mají pevnější vůli a zvýší svou fyzickou aktivitu. Odpočinek a relaxace hrají v rámci zdravého životního stylu také nezanedbatelnou roli a právě kvalitní spánek je jejich základním kamenem.

beautiful young woman sleeps

Zdravého spánku dosáhnete pouze na kvalitní matraci

Spánek je pro správné fungování lidského těla nezbytný – během něho dochází k regeneraci organismu, načerpání sil a získání nové energie. Jeho kvalitu ovlivňuje nejen prostředí, ve kterém spíte, váš fyzický a psychický stav, ale také vybavení postele. Pokud spíte na proležené matraci, v noci se často budíte, každé ráno se budíte rozlámaní, nebo dokonce s bolestmi zad či hlavy, cestu ke splnění svého novoročního předsevzetí budete mít hodně náročnou.

Jestliže se u vás některý z těchto příznaků objevuje, zamyslete se nad nákupem nové matrace. Ovšem při jejím výběru si dejte velký pozor na výběr té správné. Určitě se vyplatí investovat čas a peníze do skutečně kvalitní a komfortní matrace. Nenechte se zlákat vidinou nízké ceny u neznačkových výrobců (často čínských), a raději se zaměřte na tuzemské výrobce s dlouholetými zkušenostmi.

forest

České matrace pro celou rodinu

Záruku, že vyberete dobře, vám poskytují matrace Tropico od českého výrobce Hilding Anders ČR, a.s. Působí na trhu již řadu let, a po celou dobu se intenzivně věnuje vývoji moderních konstrukcí matrací s použitím nejkvalitnějších materiálů. Než se nové matrace dostanou do obchodů, prochází náročným testováním – na jejich kvalitu se proto můžete stoprocentně spolehnout.

Ze široké nabídky si vybere skutečně celá rodina – děti, teenageři, dospělí, senioři, sportovci, lidé se zdravotním postižením, apod. Tropico nabízí matrace z líné pěny, studené pěny, bio pěny, pěny Flexifoam, pružinové, latexové matrace i zdravotní matrace pro lidi s ortopedickými potížemi.

Matrace Tropico si vyberete v Praze, Plzni i Olomouci

Obrovskou výhodou je skvělý zákaznický servis se zastoupením po celé České republice – na mnoha místech najdete certifikované prodejce s odbornými znalostmi, kteří vám poradí, který typ matrace je pro vaše záda nejvhodnější. Vybranou matraci si v prodejně můžete samozřejmě ihned vyzkoušet.

Mimo bohatou škálu kvalitních matrací zde najdete i nejrůznější lamelové rošty, polštáře, přikrývky, chrániče matrací a další postelové doplňky. Můžete si také vybrat z nabídky matrací v akci 1+1 zdarma nebo ve slevě.

Jen s kvalitní a komfortní matrací si dopřejete zdravý a pohodlný spánek, který vám pomůže splnit vaše novoroční předsevzetí.

Autor: