Úklidová firma Praha a její služby

Spousta nájemníků a majitelů bytů dnes mnohem častěji vyhledává pomoc při uklízení bytových prostor. Důvody jsou různé.

úklid
ilustrační foto: pixabay.com – jarmoluk

Někteří majitelé bytů či nájemci se rozhodují pro tuto volbu zejména proto, že jim na úklid společných prostor nezbývá dostatek času. Z tohoto důvodu raději začnou spolupracovat s některou z úklidových firem. Jiní volí toto řešení zejména ve chvíli, kdy v domě bydlí převážně starší lidé, kteří sami na úklid společných prostor nestačí. Samozřejmě mohou k tomuto rozhodnutí vést také jiné důvody.

Ať už tak nebo jinak, při úklidu společných bytových prostor Vám může být více než nápomocná úklidová společnost Service Crew. S úklidem bytových domů Praha budete více než spokojeni. Naše společnost se zabývá poskytováním úklidových služeb pro obytné, komerční a administrativní objekty. Úklidová firma Praha umožňuje svým zákazníkům zvolit si den a čas úklidu podle vlastních potřeb. K úklidu celého domu budou použity profesionální čisticí prostředky a úklidová technika. Přitom při úklidu bude použito odpovídající množství vody a čisticího prostředku na metr čtvereční podlahové plochy.Úklidová společnost Service Crew dělí své služby na standardní a nadstandardní. Více informací k těmto službám najdete také zde www.servicecrew.cz. V rámci standardních služeb Vám můžeme obstarat jednou týdně mytí podlah společných prostor, otření prachu z madel zábradlí, parapetů, poštovních schránek a mytí výtahové kabiny.

Čtyřikrát ročně se postaráme o mytí garážových stání a jednou za půlroku o mytí oken a vstupních dveří do společných prostor včetně osvětlovacích těles, zábradlí, zvonků a vypínačů. Co se týče nadstandardních služeb, je možné se domluvit se společností Service Crew na příklad na zametání chodníku patřícího k objektu, výměnu žárovek ve společných prostorách nebo zimní údržbu.

Autor: