Požadavky na sázky na bonusy

Foto: Pixabay.com

Většina sázkových kanceláří ukládá požadavek na registrační bonusy nazvaný “Rollover” (také známý jako “vsadit” nebo “minimální sázku” nebo podobně). To se vztahuje na částku, kterou musíte v této sázkové kanceláři sázet předtím, než se bonusové prostředky stávají vybíratelnými. Typicky platí, že čím vyšší je bonus, tím vyšší je rollover, takže se nejedná o příliš rychlý krok k 200% bonusu na vklad $ 100, pokud nemáte v úmyslu umístit 2 000 dolarů do sázek. Přemýšlejte o tom, jak často chcete provádět sázky: chcete-li nosit velký klobouk a vsadit na Kentucky Derby jednou za rok, pravděpodobně nebude velký proskakování pro vás. Pokud chcete provést vklad na začátku fotbalové sezóny a sázet každý týden až do Super Bowl, budete moci tento prah snadno vymazat.

Další požadavky

Kromě požadavků na převrácení mají sportovní sázky řadu dalších termínů spojených s registračními bonusy, které musíte znát, abyste mohli vymazat bonus za stažení. Jsou různé v každé knize, takže se opravdu vyplatí přečíst jemný tisk, než skočíte na jednu a pokoušíte se vyměnit, než se s nimi setkáte. Zde jsou některé příklady dalších požadavků:

  • sázky s cenou nižší nebo rovnou -200 (1,5) se nezapočítávají k plnění požadavků na překážky převzetí bonusů
  • žádné výběry nelze provést do 30 dnů od uplatnění této propagace
  • Tipsport bonus je vhodný pouze pro sporty, koně a kasino. Není k dispozici pro použití v pokeru
  • můžete mít vždy jen jeden aktivní bonus. Pro nárokování dalšího bonusu musíte nejprve dokončit nebo uzavřít aktuální aktivní bonus.
  • Při vícenásobných sázkách musí mít alespoň jeden výběr kurzy 1,50 (1/2) nebo vyšší, aby se počítalo s jakýmkoli obratem

Vstupní bonusy

Tyto první bonusy s časovým vkladem nejsou komplikované. Jednoduše řečeno, za každý dolar, který vložíte do svého sázkového účtu se sázkovou knížkou, sázková souprava bude odpovídat určitému procentu tohoto vkladu. Obvykle se pohybují od 50% do 100% z částky, kterou přidáte. Pravděpodobně nabízejí největší podnět k připojení na herní místo a mohou formovat způsob, jakým vsadíte.

Tyto bonusy se obvykle uplatní na první vklad, který uděláte, nebo na vklady, které učiníte v první den, a jsou předmětem smluvních podmínek, jako je převrácení. Sázkové stránky budou také mít maximální částku vkladu, který bude mít nárok na tyto bonusy.

Sázky zdarma / sázky

Další nabídka bonusových karet je “volná sázka.” Pokud vložíte, například, 25 dolarů, dostanete jednu sázku 10 dolarů, aniž byste vkládali peníze. Pokud se nezaplatí, neškodí, ale pokud vyberete vítěze, získáte z této sázky zisk.

Tyto volné sázky nemusí vypadat tak atraktivně, jako velké bonusy na vklad 200%, které nabízejí některé knihy, ale přicházejí s několika výhodami a mohou být pro vás to pravé. Pokud nemáte zájem se vsadit často (Super Bowl rekvizity přicházejí jen jednou za rok, konec konců), sázka zdarma vám nabízí trochu hodnoty, trochu legrace (vsadit dlouhou chvíli! Kdo se o to stará? žádný dlouhodobý závazek vůči knize.

Odpovídající sázky jsou méně běžné, ale obecně podobné: Pokud položíte 25 dolarů na Carolinu, sportovní sázka vám pouze připočítá dvě sázky. Je to v podstatě sázka zdarma, ale omezená takovým způsobem, že nemůžete vsadit proti sobě a zaručit zisk.

Stratégie kolem volných sázek je zajímavá, protože v podstatě vynásobíte výplatu bez změny rizika nebo podkladové pravděpodobnosti. Z tohoto důvodu by bylo lepší hrát oblíbené hry než dlouhé záběry, abyste získali dobrou šanci skvělé výhry místo dlouhých šancí na velkolepou výplatu.

Autor: