Jak stylově na oranžovou v interiéru

K podzimním dnům oranžová barva zkrátka patří už nepaměti. Bohužel se mnohdy nedostává do popření v našich interiérech, což je velká škoda. Rozhodli jsme se proto vám ukázat, jak je možné oranžovou barvu dostat do místnosti velmi decentně a přitom tak, že si ji hned zamilujete. Načerpejte inspiraci společně s námi.

bedding

Zdroj: freshome.com

Oranžová pro teplo domova

Takže jak vlastně začít, pokud chcete do svého interiéru dostat oranžovou barvu? Nejprve si rozmyslete, zda se oranžová barva do vašeho interiéru vůbec hodí. Právě proto, že je tak netypická, výborně ladí k neutrálním barvám jako je šedá, bílá a černá. Pokud sáhnete i po teplých barvách jako je červená a hnědá, dodáte svému interiéru více na takzvaném teplu domova, které právě kombinace těchto barev velmi snadno vykouzlí.

curtains

S proměnou začínejte postupně

Oranžovou barvu nemusíte do interiéru dostat rovnou tak, že místnost vymalujete na oranžovo. Stačit by vám prozatím mohly jen menší detaily, na které se zaměříte a dopřejete jim oranžový nádech. Sem můžete zahrnout například dekorační polštáře, křeslo, lampu, koberec nebo třeba závěsy. To jsou jen menší prvky, díky kterým oranžová barva ve vašem interiéru skutečně prokoukne. Přesvědčit se o tom můžete sami na fotografiích v tomto článku, které vás možná inspirují k tomu, abyste oranžové barvě dali alespoň šanci.

paint2paintfeature-1furnfeature-all-accents
Zdroj: freshome.com

Autor: