Jak efektivně využít srovnávač hypoték

Volba hypotéčního úvěru představuje velice důležité rozhodnutí. Mnohdy jde o finanční částky v řádu několika stovek tisíc korun, které budete splácet pár dalších let, někdo až do důchodu. I z tohoto důvodu je vhodné volit to nejvýhodnější řešení na trhu.

srovnavac

Tím by měl být hypotéční úvěr s příjemnými splátkovými podmínkami, s co nejmenší úrokovou sazbou a bez skrytých poplatků, jež celý proces jen zbytečně prodražují. Abyste docílili svého, je dobré využít moderní a novodobé nástroje současné doby. S jedním z nich vás právě seznámíme.

Porovnejte si hypotéky na jednom místě

Vsaďte na profesionální srovnávač hypoték na portálu pujcka.co . Server, v jehož útrobách naleznete bohatou databázi hypotéčních úvěrů bankovního i nebankovního charakteru. Nemusíte proto obcházet žádné finanční instituce a sbírat potřebné údaje manuálně.

Porovnávací nástroj slouží především k úspoře drahocenného času. S pomocí něho se dopracujete ke spolehlivým nabídkám, které budou vyhovovat vašim požadavkům. Vedle podrobných informací zjistíte na první pohled to nejzásadnější.

  • Velikost úrokové sazby
  • Celkovou dobu splatnosti
  • Výši hypotéky

Jaké produkty patří mezi populární a vyhledávané

Hledáte-li výše popisované parametry konkrétního produktu, potom vám padne do oka výhodná hypotéka od UniCredit bank . Naopak jejím častým konkurentem je MONETA Money bank hypotéka. Abyste měli bližší představu o obou peněžních nabídkách, přinášíme vám stručné shrnutí.

Název hypotéky Úrok od Doba splatnosti Výše hypotéky
Hypotéka od UniCredit bank 1,49 % 60 – 360 měsíců 200 000 Kč – 20 000 000 Kč
MONETA Money bank hypotéka 1,85 % 60 – 360 měsíců 300 000 Kč – 30 000 000 Kč

 

V obou případech jste oproštěni od zbytečných poplatků a náročné administrativy. MONETA Money bank hypotéka vám mimo jiné umožní i příjemné snížení splátek v okamžiku, kdy to nejvíce vyžadujete.

Podlehněte kouzlu výše uvedeného srovnávače, s pomocí něhož se dopracujete k těmto a mnohým dalším hypotéčním úvěrům. Využijte prezentovaných nabídek pro výhodné financování budoucí nemovitosti.

Autor: