Venkovní vánoční dekorace

V dnešním článku se zaměříme na dekorace, kterými si můžete vyzdobit exteriér svého domu. Kromě tradičních adventních věnců, které neodmyslitelně k Vánocům patří, si představíme i jiné nápadité předměty, které nám vánoční atmosféru přenesou i před náš dům.

dekorace
Zdroj: home-designing.com

Přírodní materiály jako levná varianta

Jistě se shodneme na tom, že s Vánocemi jsou spojeny i prvky, které lze získat v přírodě. Jako dekorace tak můžeme použít větvičky stromů, šišky a různé předměty vyrobené ze dřeva. Zdobit můžete nejen vchodové dveře, ale i předzahrádku. Obzvlášť pokud v ní máte stromky, které se vám jistě podaří vánočně vyzdobit velmi snadno. Některé dekorace můžete zavěsit, jiné položit na zem, například právě různé postavičky jako je sněhulák, sob či Santa. I zde však platí, že více je někdy méně, a proto se vyvarujte složitých kombinací několika druhů ozdob.

dekorace

Lucerny i pestrobarevná světýlka

U zasněženého domu budou skvěle vypadat rozsvícené lucerny, které se prodávají v mnoha velikostech. Opět máte více způsobů, jak je upevnit. Buď se rozhodnete pro lucerny závěsné nebo stojací. Vánoční atmosféru vykouzlí i jiné druhy osvětlení, kterým můžeme vyzdobit celý dům. Světýlka v různých barvách už patří k Vánocům stejně jako nazdobený stromeček. Nic vám atmosféru Vánoc nepřiblíží tak jako procházka ulicemi, kde jednotlivé domy hýří různými druhy osvětlení.

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace
Zdroj: home-designing.com

Autor: