Pohádkové pokoje pro vaše děti

Nápadů jak správně stylizovat dětský pokoj už bylo napsáno mnoho. Stejně tak už víte, jaké prvky v dětském pokoji jsou potřeba, a které naopak z bezpečnostních důvodů pořizovat nemáte. Dnes však bude řeč o něčem trochu jiném. Společně s námi můžete nahlédnout do těch nejkouzelnějších dětských pokojů na světě. Tak pojďme!

dětský pokoj
Zdroj: decoist.com

Vstupte do pohádkové říše

Miluje váš syn auta, Spidermana nebo Shreka? Má vaše dcera ráda princezny a roztomilá zvířátka? Pak máte hned několik nápadů, do jaké podoby ladit dětský pokoj. Nebojte se ale nedržet standardů například v podobě jednotné výmalby. Zkuste trochu experimentovat a například strop vymalovat v galaxy stylu. Nebo jej proměňte v oblaka, které si vaše děti jistě zamilují. Skvěle budou na stropě vypadat i hvězdičky a to ať už klasické, tak svítící.

dětský pokoj

Na detailech záleží

Pokud opravdu chcete pro své dítě takový pokoj, který mu budou kamarádi závidět, dejte si na něm skutečně záležet a vše dolaďte do sebemenšího detailu. Jak může takový důsledně naplánovaný a vystavený pokoj vypadat si můžete prohlédnout na následujících fotografiích, které okouzlí nejen vaše děti, ale i vás. Neváhejte a nahlédněte do dokonalého světa dětí, které vlastní přímo pohádkově kouzelné dětské pokoje. Některé hýří barvami, v některých převažuje jen jeden základní odstín – zkrátka každý si přijde na své.

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj
Zdroj: decoist.com

Autor: