Nápadité barové stolky pro dokonalou párty

Pořádáte doma často párty pro své přátele nebo si občas jen rádi posedíte se sklenkou vína? Pak jste už jistě přemýšleli i o pořízení barového stolu, který je nejen velmi praktický, ale také vypadá v interiéru dostatečně atraktivně a luxusně.

bar
Zdroj: decoist.com

Jaký by měl být barový stůl

Barový stůl by měl být především praktický. Máte-li tedy doma velké prostory a často se během nějaké společenské akce pohybujete na více místech, přijde vám vhod barový stolek na kolečkách.
Ten by měl být nižší a především stabilní. Disponovat by měl dostatkem prostoru jak na lahve, tak sklenice, případně další pomůcky, například pro přípravu drinků a jejich podávání. Chybět by vám na barovém stolku neměla ani nádoba na kostky ledu. Základem je, aby bylo vše potřebné snadno dostupné a stůl tak správně plnil svou funkci.

bar

Když nemáte pro barový stůl dostatek prostoru

Pokud vás trápí nedostatek místa v interiéru a nemůžete si proto pořídit atraktivní barový stůl, nezoufejte, jelikož i v takovém případě existuje řešení pro ukládání lahví. Stačí efektivní skříňky a poličky, do kterých potřebné věci můžete uložit. Nezapomínejte ani na uložení skleniček na různé druhy alkoholu. Moderní je jejich uchycení do úložného prostoru obráceně dnem vzhůru na desku, čímž získáte dostatek volného prostoru ve spodní části, kde tak můžete uložit jiné předměty a pomůcky.

bar

bar

bar

bar

bar

bar

bar

bar
Zdroj: decoist.com

Autor: