Jednoduché vánoční DIY

Adventní období jistě i vás láká k dekorování domu vánočními motivy. Ne každému se však chce investovat do výzdoby vysoké peníze, a proto jistě přijdou vhod takzvané DIY. Tato zkratka v sobě ukrývá spoustu kreativních nápadů a některé z nich se možné rozhodnete zrealizovat i vy.

wall-hangings-christmas
Zdroj: freshome.com

Papír, tužka, lepidlo a třpytky

To je výčet těch základních potřeb, které pro výroby vánočních dekorací budete potřebovat. Fantazii se pochopitelně meze nekladou, takže využijte vše, co vás napadne – od přírodních materiálů, až po loňské vánoční ozdoby a dekorace, které vás již omrzely. Snadno je totiž můžete proměnit v zcela originální, a především nové kousky, které vám budou letošní Vánoce dělat parádu ve vašem interiéru.

DIY-gift-card-mini-wreath-Homey-Oh-My4

Ušetřete a buďte kreativní

Někdy stačí jen zaplnit sklenici šiškami a proložit vánočními dekoracemi, jindy byste měli sáhnout po tavné pistoli a s její pomocí vytvořit například atraktivní vánoční věnec nebo svícen. Možností je zkrátka velmi mnoho, jak se ostatně můžete přesvědčit sami na fotografiích v tomto příspěvku. Neutrácejte zbytečně peníze za kýčovité předměty a raději si vytvořte své vlastní.

WoodenOrnaments01pp_w730_h9888228045857_28cbd7eb55_odiy-good-deed-advent-calendar-suppliesstar-wreath-how-to-2-mld107927_vert
Zdroj: freshome.com

Autor: