Přírodní lampa pro váš interiér

Návrat k přírodním motivům se v současné době projevuje i v oblasti bytového designu. Nápad na vytvoření lampy z jednoho kusu dřeva pochází z Holandska a musíme říct, že výsledný výrobek vypadá opravdu velmi povedeně. Ostatně – podívejte se sami na přiložené obrázky, které vám vyrazí dech.

Branch-lamp
Zdroj: freshome.com

Pozvěte si přírodu domů

Stojací lampa, kterou vám dnes představíme, je zhotovena z jednoho kusu větve. Autorka se snažila zachovat formu dřeva neporušenou, což se jí takto skvěle podařilo. Použila pouze minimální množství úprav, což s lampy činí opravdový unikát. Prostřednictvím této moderní lampy se vám snadno podaří přenést trochu přírody i do svého domova. Design má velmi nápaditý a minimalistický, takže se hodí opravdu do jakéhokoliv interiérového stylu.

Closer-to-nature

Unikátní způsob zpracování

Kůra stromu byla precizně oloupána a omotána kolem větve. Tato přírodní lampa je tak kromě designového doplňku uměleckým dílem. Obdivovat můžete jak přírodní materiál, tak i nenásilnou metodu, jak si domů pozvat kus přírody. Díky detailnímu zpracování působí lampa přirozeným vzhledem a poslouží vám k jak dekoračnímu osvětlení, tak i k osvětlení při četbě knih a podobně. Lampy všeobecně mají schopnost vytvářet v místnosti více útulné atmosféry, takže pokud si ji chcete snadno vykouzlit i vy, pak rozhodně nenechávejte přírodní lampu stranou.

Details-Stripped-lampStripped-lamp-effectWiring
Zdroj: freshome.com

Autor: