Infrasauna: Prohřejte se v podzimních plískanicích

Chladné podzimní počasí nám na náladě, ani zdraví nikterak nepřidá. Pokud se vám stýská po paprscích slunce, prozařte si chmurný večer pobytem v hřejivé infrasauně. Jaké jsou vlastně jejich výhody a blahodárné účinky na zdraví?

sauna 2

Nic nám po náročném dni v práci nezlepší náladu víc, než pobyt v infrasauně, a to navíc v pohodlí domova. Nemusíte se složitě dopravovat do vzdálenějších wellness center  ve vašem okolí. Postačí jen přijít domů a nechat se rozmazlovat saunováním ve vaší koupelně.

V současné době si můžete vybrat z pestré škály infrakabin. V případě, že nedáte dopustit na soukromí nebo hledáte příznivou cenu, infrasauna pro jednu osobu bude pro vás trefou do černého. Domácí infrasauna není nijak náročná na provoz a údržbu.

Sauna

Udělejte si relaxační oázu u vás doma: Pro sportovce téměř nutný doplněk do domácnosti
Sauny, které jsou vyhřívané ultračerveným světlem, přináší nespočet výhod a bonusů pro své uživatele. Vrcholoví sportovci ji ocení například před zahájením tréninku, díky pobytu v hřejivém prostoru se tělo dokonale připraví na následný výkon. Ale i pokud se vrátíte domů  z posilovny, infrasaunování vaše namožené tělo i svalstvo dokonale zregeneruje.

Suché teplo rovněž působí na bolest zad, kloubů a jak jsme uvedli výše i svalstva. Pravidelným používáním ultračervených paprsků navýšíte také imunitu, předejděte kožním problémům a navíc se fantasticky odpoutáte od stresu.

Autor: