Bydlení v rodinném domě nemusí být drahé

Prostorné bydlení a krásně zařízený interiér je pro většinu z nás jednou z životních priorit. Uvelebit se po náročném pracovním dni v prostorné sedací soupravě a užívat si plnými doušky nejmodernější vybavení, je zkrátka snem téměř každého. Ovšem nikdy se nebudete cítit stoprocentně příjemně a uvolněně v předraženém podnájmu, ve kterém nemáte dlouhodobější bydlení nikdy jisté a především zde nemůžete dělat takové úpravy, jaké byste si představovali.

Úsporné domy od promiprojekt, autor: promiprojekt Úsporné domy od promiprojekt, autor: promiprojekt

Dnešní doba naštěstí přeje soukromému vlastnictví, proto již většina párů i rodin přemýšlí o vlastním hnízdečku. Pořídit si vlastní nemovitost je samozřejmě finančně náročnější, avšak rodinný dům od promiprojekt.sk vás pomůže vybudovat to pravé zázemí a ještě ušetříte spousty peněz. Pokud vás tato nabídka oslovila, v průběhu března můžete zcela zdarma získat katalog rodinných domů a bungalovů, ze kterého si rozhodně vyberete.

Zateplení je základ

Mějte proto na paměti, že ani bydlení v rodinném domě nemusí být drahé.
Překrásně zařízený interiér je jedna věc, ovšem nebude vám nic platný v případě, že budete neustále promrzlí na kost. Bohužel i ty nejluxusnější domy mají mnohdy co do činění s nekvalitně provedenou izolací. V takovém případě majitelé bojují nejenom se zimou a nepříjemným profukováním od oken, ale především s účty, které se pohybují až v astronomických číslech. Pokud jste se tedy rozhodli ke stavbě, zateplení domu je jednou z prvních věcí, o kterou se zajímejte, neboť ideální bydlení není pouze o vizuální stránce, ale také o kýženém pohodlí.

Šetřete o sto šest

Pakliže jste doposud přebývali v panelovém domě, náklady na bydlení a především spotřebu nebyly nijak zvlášť vysoké, ovšem s přestěhováním se do rodinného domu přichází také spousta starostí a s tím i spojený vyšší rozpočet a spotřeba. Ve větším domě tak logicky podstatně více protopíte a z počátku vás tato změna může opravdu zaskočit. Buďte tedy připraveni a zaměřte se na šetření v podobě tepelného čerpadla vzduch – voda. Tento revoluční systém je nejenom praktický, ale díky čerpání energie z okolního vzduchu také velmi šetrný a úsporný. Vzhledem k tomu, že se jedná o obnovitelný zdroj, energii nelze nikdy vyčerpat a vy tak šetříte každou vteřinou.

Pryč s okolním zvukem

Jedním z hlavních důvodů, proč se přestěhovat z bytu v panelovém domě do vlastního baráčku, je soukromí spojené s hlukem. Poslouchat neustálé hádky sousedů, štěkot psů a křik miminek, není příjemné pravděpodobně nikomu. Abyste se vyhnuli zvukům z okolí a doma se tak ocitli v oáze ticha a odpočinku, rozhodně popřemýšlejte o tom, zda by pro vaše bydlení nebyla vhodnou variantou zvuková izolace.

Šetřete na maximum, autor: promiprojekt Šetřete na maximum, autor: promiprojekt

Autor:

Vložit komentář