Zrcadla, nepostradatelný doplněk interiéru

Zrcadla zaujala v interiéru důležitou roli a to jak funkční, která slouží ke kontrole našeho zevnějšku, tak estetickou, kdy bývá dominantou interiéru. Často můžeme zrcadlo použít co by optický efekt, který rozjasní interiér. Instalací v malých pokojích a bytech přináší relativně levnou variantu vytvářející iluzi většího prostoru. Zrcadlo umístěné na protilehlé stěně k oknu opticky zvětšíte prostor a získáte maximum z denního světla.

obraz7
www.furniture.trendzona.com

Zrcadla

Lze je použít jako dekorativní povrchový materiál na různé druhy nábytku, vytvořit z nich obrazce na zeď umístěním na strop barrisol, který odráží jako zrcadlo a vykouzlí v interiéru nekonečný prostor. Jejich využití je velice variabilní a je jen na vás, které místo jim určíte.

Na trh se k nám dostávají zrcadla různých velkostí a tvarů, ať už jsou v masivním dřevěném, kovovém rámu, či simulují nejrůznější tvary. V neposlední řadě může tento prvek být přímo uměleckým dílem.

Zrcadla mohou být doplňkem k jednotlivým segmentům jako jsou vázy, mísy či svícny, která vytvoří relaxační koutek pro příjemné chvíle, které si můžete dopřát.

zrcadla fotografie
www.furniture.trendzona.com
obraz3
barrisol.com
zrcadla inspirace
www.frunish.co.uk
originální zrcadlo
www.furniture.trendzona.com
originální zrcadla
www.bydleni.idnes.cz

Zrcadlo vytvoří ve vašem domě vzdušnost, lehkost a neskutečnou originalitu.

zrcadla inspirace
www.furniture.trendzona.com

Autor: