Vyrobte si vlastní stojan na květiny

Milujete květiny a neustále si kupujete nové a pomalu vám doma začínat docházet místo, kam byste je mohli uložit? Řešením by pro vás mohl být stojan na květiny a ne ledajaký.

stojan na květiny
Zdroj: decoist.com

Prostor pro květiny podle vašich představ

Ačkoliv na trhu můžete pořídit několik druhů stojanů na květiny, chcete-li mít skutečně místo k uložení podle svých představ, budete se muset pustit do domácí výroby. Věřte, že se nejedná o nic složitého a narozdíl od kupovaného stojanu budete z toho vlastnoručně vyrobeného mít mnohem větší radost.

stojan na květiny

S chutí do toho

I v případě stojanu pro vás bude patrně nejvhodnějším materiálem dřevo, které vypadá přirozeně, ale hlavně lze snadno upravovat a tvarovat dle potřeby. Než s ale pustíte do výroby, nakreslete si plánek, podle kterého budete stojan vytvářet. Ujasněte si, jakých rozměrů by váš výrobek měl být a kolik květináčů do něj budete chtít umístit. Nezůstávejte omezeni tradičními stojany a zkuste být více kreativní. Květináče například uložte stupňovitě vedle sebe od největší po nejmenší nebo je ke stojanu zavěste v různých výškách.

Každý kus je originál

Když už znáte vysněnou podobu vašeho stojanu na květiny, můžete se pustit do práce. Na závěr nezapomeňte na drobné úpravy, které váš stojan skvěle oživí. Patří sem především barevný nátěr a správná volba doplňkových dekorací, např. proutěné košíky, okrasné kameny a podobně.

stojan na květiny

stojan na květiny

stojan

stojan na květiny

stojan
Zdroj: decoist.com

Autor: