V Plzni je prodej bytů na vzestupu

Koupě bytu v Plzni? Aktuální nabídku bytů na prodej najdete vždy na stránkách realitní kanceláře Pubec. Nabídka realit v Plzni je navíc poměrně široká a odpovídá tak různorodé poptávce trhu. Díky dobré poloze, dostatku pracovních příležitostí a dostupným občanským službám je Plzeň velmi oblíbenou lokalitou pro mladé pracující lidi, rodiny i seniory, kteří se na důchod stěhují do města za pohodlnějším životem.

Prodej bytů Plzeň

Jaké byty můžete v nabídce aktuálně najít? Krásný byt na Doubravce o rozloze 1+1 teď pořídíte za 1, 8 milionu korun. Skvělá lokalita, dostupnost MHD a centrum coby kamenem dohodil? To vše lokalita splňuje. Nově zrekonstruovaný byt 3+1 v Bolevci se zase nabízí ke koupi za 2,65 milionů korun a úplně nový luxusní byt v komplexu na Borech pořídíte okolo 6 milionů. Byty na prodej ale najdete i v příměstských oblastech, které jsou s Plzní propojené hustou a pravidelnou sítí MHD. Dopravit se tak do práce nebo do školy není problém.

Prodej bytů Plzeň venkov

Život ve městě vás neláká, ale rádi byste bydleli nedaleko? Realitní kancelář Plzeň nabízí k prodeji také byty mimo krajské město. Prohlédněte si například útulný byt v Plasích za 1,45 milionu. Byty mimo krajské město jsou často levnější. Život v malém městě je také pomalejší a klidnější. Mít ale krajské město za humny je velkou výhodou. Občanská vybavenost a služby města Plzně jsou totiž velmi široké.

Čeho si Plzeňané na Plzni nejvíce cení?

O dobře nastavené MHD už řeč byla. V Plzni však najdete také celou řadu pravidelně pořádaných kulturních a sportovních událostí, školy a školky, univerzitu s širokou nabídkou studijních oborů, zdravotní péči včetně specializovaných oddělení a všechny důležité úřady. Jako na dlani se vám tak nabízí vše, co občan tu a tam potřebuje. Plzeňané si chválí i nízkou kriminalitu časté zvelebování veřejného prostoru, který se město snaží maximálně nabídnout občanům.

Autor: