Úžasné a hravé dětské lampy

Děti mají občas s usínáním problém, protože se spousta z nich bojí tmy. Nejedná se však o žádný neřešitelný problém, se kterým by si rodiče nedokázali poradit. Řešením je nechat rozsvíceno, ale tak, aby se dítěti pohodlně usínalo. Pomohou vám speciální dětské lampy, které vrhají jen jemné osvětlení a nijak nenarušují spánek.

sitting-bunny-glowing-tail-plug-in-nightlights-600x400
Zdroj: home-designing.com

Lampy pro klidné usínání

Děti, které věří, že ve tmě na ně číhá spousta strašidel, jsou mnohdy vyděšené natolik, že nemohou delší dobu usnout. Pokud i vy doma řešíte podobný problém, patrně jste již zkoušeli nechat rozsvíceno, ale většina osvětlení spánek rušila a usínání se tak stalo ještě větším boje než doposud. Dnes vám ale hodláme představit několik dětských lamp, které světlo zprostředkovávají jen velmi tlumeně, takže řešení vašeho problému s nimi může být velmi snadné.

bunny-with-cross-mouth-bedroom-night-light-600x600

Přizpůsobeno dětem

Aby se lampy dětem líbily, snažili se designéři navrhnout je tak, aby se dětem zkrátka líbily co nejvíce. Setkat se proto můžete s roztomilými motivy, populárními kreslenými postavičkami a podobně. K dostání jsou pochopitelně lampy i pro odrostlejší děti, které dávají přednost například motivům vesmíru, zvířat aj. Dětská noční světla jsou atraktivním řešením pro všechny rodiče, jejichž děti ve tmě nemohou usnout. Pokud k nim patříte i vy, podívejte se na pestrou nabídku dětských lamp, které současný trh nabízí.

mini-cloud-infant-night-light-600x600round-personified-night-light-baby-600x600glowing-triceratops-dinosaur-night-light-600x800fox-intricate-decorative-night-lights-600x800panda-plug-in-night-light-600x600sitting-elephant-animal-night-light-600x600
Zdroj: home-designing.com

Autor: