Superhrdinové u vás doma

Ať už jste milovníky akčních filmů nebo komiksů, jistě byste dokázali vyjmenovat hned několik akčních hrdinů, které jsou pro mnohé z nás vzorem. Vždyť kdo by také neznal například kapitána Ameriku, Batmana a další slavné superhrdiny, kteří nás umí vtáhnout do děje a přesvědčit o tom, že i nemožné se dá provést?

dekorace
Zdroj: home-designing.com

Vpusťte je do svého interiéru

Většina fanoušků akčních hrdinů už doma alespoň nějakou jejich podobenku má. Někteří to však dotáhli na vyšší level a předmětů z daných filmů mají doma skutečně velmi mnoho. To ovšem není nic pro milovníky interiérového designu, kteří dbají na to, aby vše skvěle ladilo. Většinou totiž filmové rekvizity nejsou zrovna atraktivním interiérovým doplňkem, ale to se vám právě dnes pokusíme rozmluvit. Existují totiž i decentní doplňky se superhrdiny, které přitom také skvěle vypadají. Podívejte se na to, jaké možnosti v tomto ohledu máte. A rozhodně jich není málo.

dekorace

Nejen do dětského pokoje

Výhodou geniálně provedených doplňků je to, že nemusí nutně najít své místo jen v dětském pokoji, kde bychom, je nesjpíše hledali. Slušet jim to totiž bude i v obývacím pokoji. Obzvlášť, pokud sáhnete po barevném potahu na polštáře, dece s motivem symbolu superhrdiny a podobně. Co se týče barev, můžete sáhnout jak po pestrých, tak decentních pastelových. Jednoduše vyberte to, co bude pro váš interiér nejlepší.

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace
Zdroj: home-designing.com

Autor: