Střešní okna, která izolují a prosvětlí váš domov

Okna jsou jedním ze základních prvků bydlení, které navíc dělí náš domov od zimního nebo horkem vyprahlého dne a udržují tak optimální klima v místnosti. Proto je důležité vybírat pouze kvalitní, které vydrží.

střešní okna VELUX
www.veluxeshop.cz

V létě, v zimě, v dobrém i ve zlém
Současných produktů na českém trhu je nepřeberné množství. Originál a opravdová kvalita, která vám bezpečně zajistí bezproblémové bydlení, je pouze jedna. Střešní okna společnosti VELUX® nabízí mnoho variací v podobě střešních oken, stejně tak jako rolety, které zadrží až 15% tepla. Dva typy VELUX oken vám dnes přiblížíme.
 

Kyvná střešní okna

Nejrozšířenější typ střešních oken u nás, kde jejich osa otevírání je přesně uprostřed.
Kyvná střešní okna VELUX
www.veluxeshop.cz

Jednoduchost: priorita číslo jedna
Ventilační klapka umožňuje ventilaci i při zavřeném okně. Nemusíte se už nikdy bát nechat okno na ventilaci, i když jste v práci. Strach ze zlodějů nebo špatného počasí je už dávno minulostí. Údržba okna je díky okenní pojistce, kterou si přichytíte okno snadná a rychlá.
 
Bezpečnost v každém okamžiku
Máte v domácnosti děti a bojíte se, že by mohly vypadnout z okna? Díky otevírání pomocí ventilační klapky, která je mimo jejich dosah, se nemusíte ničeho obávat. Díky hornímu ovládání lze navíc umístit pod okno i nábytek.
 

Výklopně-kyvná okna

Vyklápí se směrem nahoru (ven), podél své horní osy.
Kyvná střešní okna VELUX
www.veluxeshop.cz

Panoramatický výhled
Výhoda podkrovního bydlení není bez střešních oken a s níž spojeného výhledu maximálně využita, výklopně-kyvná okna VELUX přitom tento luxus v podobě panoramatického výhledu nabízí.

Jednoduchá údržba a manipulace
Madlo, které je umístěno ve spodní části okna, nabízí snadné otevírání a zavírání i v případě montáže do větších výšek. Okna jsou dále možná při potřebě umývání z venkovní strany otočit o 160°.

Tyto produkty a mnoho dalších nabízí společnost VELUX CZ, která o nás pečuje svými nejlepšími produkty již přes 70 let.

Autor: