Stěny nejen pro cestovatele

Ať už trávíte většinu roku s batohem na zádech nebo si jen jednou za čas zajedete navštívit nějaké atraktivní místo, vždy se vám jistě hodí mapa. Toho využilo hned několik designérů, a na světě tak jsou úžasné nástěnné dekorace, které si zamilují nejen vášniví cestovatelé, i když právě ti z nich budou patrně nadšeni nejvíce.

mapy
Zdroj: freshome.com

Tak kam to bude?

Nástěnné vyobrazení mapy nemusí nutně sloužit v interiéru jen jako dekorace. Můžete si prostřednictvím ní naplánovat i své budoucí výlety nebo si naopak označovat místa, která jste již navštívili. Ať už budou vaše důvody jakékoliv, nejprve se porozhlédněte po současné nabídce trhu. Ta je totiž velmi pestrá a můžete sehnat jak mapy jednotlivých velkých měst, tak mapy kontinentů, celého světa nebo historická vyobrazení, na kterých můžete pozorovat, jak se různé zeměpisné údaje změnily v průběhu věků. Na své si zkrátka přijde každý.

mapy

Kam s mapou v interiéru

Samozřejmě nejlákavější variantou je celá stěna, která bude věnována mapě. Bohužel ne každý má doma tolik prostoru, aby šel tento plán zrealizovat. Není to ale rozhodně důvod k zoufání, jelikož mapu si můžete nechat na zakázku vyhotovit na jakékoliv rozměry. Pokud nechcete obětovat mapě velkou plochu, můžete si pořídit mapku menší a tu například zarámovat. K dostání je i varianta pro děti, kdy jsou jednotlivé státy znázorněný barevně a to včetně obrázků zvířat, která zde žijí.

mapy

mapy

mapy

mapy

mapy
Zdroj: freshome.com

Autor: