Správa nemovitostí v Praze

Stává se pro vás správa nemovitostí nebo bytových i nebytových prostor namáhavým úkolem? Přenechejte povinnosti renomovaným odborníkům. Předejdete případným nesrovnalostem ve vyúčtování a zbude vám čas na další činnosti i projekty.

Jsme zavedená společnost PPM a.s., která poskytuje profesionálních služby v oblasti správy nemovitostí v Praze, jejím okolí i dalších místech v Čechách. Nabízíme odbornou spolupráci v oblasti facility managementu, flat service i kompletní správy různých nemovitostí včetně úklidových služeb.

Facility management

Facility management představuje oblíbenou službu, která tkví v externím zajištění správy vašich nemovitostí. Soustředíme se na technickou správu budov jako je údržba, servis a pravidelné revize. Nabízíme také kompletní úklid domů a úpravu okrasné zeleně, přilehlých travnatých ploch, křovin a stromů. V neposlední řadě pod tuto oblast spadá také zajištění ostrahy různých objektů a pojistné plnění na míru. Jsme pojištěni jako jedni z mála v Čechách až na 50 milionů Kč.

Jste vlastníkem bytu a nemáte čas na jeho správu nebo se vám nedaří najít vhodného nájemce? Unavují vás starosti spojené s opravami? Přenechejte nám veškeré povinnosti, které se s pronájmem a správou bytu pojí. Pyšníme se také 100 % bilancí ve vyhledávání odpovídajících nájemníků. Garantujeme 12 měsíční délku pronájmu a v případě dřívějšího odchodu nájemníka zajistíme bezplatně náhradního nájemce. Svěřte svoji nemovitost do našich rukou. Ušetříte čas, starosti s nájemci a vyděláte peníze bez větších námahy.

Úklidové služby

V rámci pravidelné údržby bytových a nebytových prostor vám v PPM zajistíme vizuální kontrolu objektu a s tím spojenou pravidelnou technickou údržbu budovy, úpravu zeleně a úklidové služby. V rámci těchto činností také evidujeme a vyřizujeme vzniklé škody, veškeré pojistné události a reklamace. K dispozici máme non-stop havarijní službou. Jsme také držiteli uznávaného certifikátu ISO 9001:2008 v oblasti správy a údržby bytových i nebytových prostor.

Nepůsobíme pouze v Praze, ale například ve Špindlerově mlýně nebo dalších lokalitách po celé České republice. Spolupracujeme také s řadou dalších společností a partnerů jako FINEP a.s., Schindler ČR a.s., KONE a.s., VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s., Safichem Group nebo Pražská energetika, a.s..

Autor: