Solničky a pepřenky jak je ještě neznáte

Snad každý jídelní stůl si zaslouží sadu solničky a pepřenky, která by měla tvořit jeho neodmyslitelnou součást. Někomu ale může připadat, že tyto kousky jsou moc obyčejné a již okoukané. Nyní je ale můžete oživit a to tím, že si vyberete některou z moderních sad, které se hned tak neokoukají.

solnicky
Zdroj: home-designing.com

Fantazii se meze nekladou

Zapomeňte na klasickou solničku, která vás nemá čím překvapit a dopřejte své kuchyni jedinečný designový kousek, jenž si zamilujete. Věřte, že vašemu jídelnímu stolu bude mnohem více slušet atraktivní solnička s pepřenkou ve tvaru panáčků, zvířat nebo úplně jiných, zcela asymetrických tvarů. To je totiž unikátní doplněk, který v obyčejných prodejnách s kuchyňskými doplňky hned tak nenaleznete a přitom sklízí u svých nových majitelů samý úspěch.

solnicka

Buďte originální

Na první pohled snad ani nepoznáte, že jde o solničku, ale při bližším prozkoumání zjistíte, že tomu tak skutečně je. Čím bláznivější nápad designér dostal, tím větší úspěch teď jeho výtvor sklízí a i vy si můžete takový kousek pořídit do své kuchyně. Podívejte se na následující fotografie a přesvědčte se na vlastní oči, že i něco tak obyčejného jako je solnička může vypadat přímo skvostně, pokud si člověk dá tu práci a popustí uzdu své fantazii. Váš jídelní stůl už nikdy nebude působit tak všedně jako tomu možná bylo doposud.

solnicky

solnicky

solnicky

solnicky

solnicky

solnicky

solnicky

solnicky
Zdroj: home-designing.com

Autor: