Skleněné konferenční stolky

Jedním z klíčových prvků každého obývacího pokoje je konferenční stolek. Nachází se totiž přímo v centru všeho dění, obvykle na něj odkládáme kávu, dezert nebo rozečtenou knihu. Zkrátka a dobře si tuto místnost bez konferenčního stolku již ani neumíme představit. Dnes si ale ukážeme, jak atraktivně mohou vypadat konferenční stolky ze skla.

Modern-glass-coffee-table-with-many-levels
Zdroj: decoist.com

Stolky, které vás okouzlí

Konferenční stolek dokresluje útulnou atmosféru obývacího pokoje. Pokud ale hledáte opravdu takový kousek, který bude navíc vypadat i elegantně a čistě, pak se porozhlédněte po nabídce konferenčních stolků, jejichž deska je vyrobena ze skla. To dává vyniknout všem předmětům, které na stolek uložíte a to včetně dekorací. Skvěle na takovém stoku vypadají vázy, pletené podložky a podobně.

A-darker-glass-coffee-table-is-an-illuminating-piece

Propojení elegance a transparentnosti

Většina moderních konferenčních stolků je do značné míry flexibilní. Jeho schopnost splynout dokonale s prostředím, ve kterém se nachází, je až neuvěřitelné a to obzvlášť v případě stolků ze skla, které vytváří navíc zajímavé propojení elegance a transparentnosti. Majitelé těchto designových kousků na ně nedají dopustit. Většina prosklených konferenčních stolků obsahuje i spodní patro s úložným prostorem. To bývá často také ze skla, aby nebyl narušen výsledný estetický dojem. Do rukou se vám tak dostává kus nábytku, který hned tak neomrzí.

FARNIENTE TAVOLINO 0047Silver-glass-coffee-table-is-a-luminous-elementGeometric-coffee-table-is-a-must-have-item-in-a-contemporary-living-spaceA-geometric-glass-coffee-table-adds-dynamic-and-transparency-to-the-room-A-glass-coffee-table-with-metal-legs-is-a-daring-piece-that-feels-both-elegant-and-industrialA-transparent-coffee-table-is-the-best-choice-for-a-room-with-a-lot-of-furniture
Zdroj: decoist.com

Autor: