Rozházené oblečení nebo optický klam?

V interiérovém designu jste se jistě již setkali s ledasčím, avšak stále jsou takové výrobky, které dokáží překvapit. Jedním z nich bezesporu je kolekce povlečení na postel, která má potisk odhozeného oblečení. Pokud nevěříte, přesvědčte se na vlastní oči sami v našem dnešním příspěvku, kde vám dokážeme, že i rozházené oblečení může dát popud ke skvělému nápadu.

povlečení
Zdroj: freshome.com

Zapomněli jste na ponožku

S nápadem na zábavný potisk lůžkovin přišla společnost Snurk Bedding, kterou inspirovaly nedbale rozházené kousky oblečení na posteli. Vznikla tak unikátní kolekce povlečení, která disponuje hned pěti různými kousky oděvů. Pořídit si tak můžete například povlečení s ponožkou nebo košilí. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a zakupte si tento jedinečný designový kousek, který jistě udělá radost každému. Už jen proto, že rozházené oblečení je jen iluzí, kterou nápaditý potisk pomáhá vytvářet.

povlečení

Buďte originální

Vyměňte své již okoukané povlečení za něco mnohem víc zábavnějšího a originálnějšího. Vychutnejte si jedinečnost tohoto designu a užijte si usínání v atraktivním povlečení, které hned tak nikdo jiný mít nebude. Ačkoliv kolekce nabízí potisk odhozených svršků, přesto díky své bílé barvě vyzařuje čistotu a jemnost, takže se vám díky ní bude jistě i skvěle usínat. Obzvlášť když víte, že ten nepořádek je jen tištěný.

povlečení

povlečení

povlečení

povlečení
Zdroj: freshome.com

Autor: