Revoluční novinky, které vám pomohou s úklidem

Ne každý z nás má chuť a energii se po příchodu z práce ještě pouštět do úklidu domácnosti. Ten je však potřeba, a proto na trhu existuje spousta mechanických pomocníků, které nám mohou tuto činnost velmi usnadnit.

robotická domácnost
Foto: roboticky-vysavac.cz

Na scénu přichází robotický mop

Jedním z nepostradatelných pomocníků do domácnosti je robotický vysavač, který už jistě znáte. Chytrým způsobem uklízí za vás a šetří vám tak čas. Nyní však na trh proniká i novinka v podobě robotického mopu. Díky němu můžete svoji podlahu velmi snadno zametat nebo mopovat. Přístroj je velmi tichý a při své práci vám v žádném případě nebude rušit. Pracuje naprosto samostatně a jediné, co tak musíte pro jeho funkčnost udělat, je jeho zapnutí. Hlavu si nemusíte lámat ani se složitou údržbou. Robotický mop vám pomocí kvalitních utěrek z mikrovlákna podlahu dokonale vyčistí od všech nečistot, včetně prachu nebo chlupů domácích mazlíčků.

Jak umývat okna bez námahy

Robotickým mopem ale výčet chytrých přístrojů pro vaši domácnost zdaleka nekončí. Oblíbeným pomocníkem je také automatický čistič oken, který se postará o čistotu skleněných ploch ve vašem domě. Stejně jako robotický mop jej stačí jen uvést do provozu a klidně se můžete věnovat něčemu jinému, zatímco váš čistič oken bude pracovat za vás. Kromě vlhkým umytím oken se vám tento přístroj postará i o následné vyleštění. Ušetřete si čas i námahu a pouvažujte o pořízení chytrých automatických spotřebičů, které stačí krátce zásobit energií a dostanete několik hodin maximálního výkonu.

Skvělý nápad na vánoční dárek

Zakoupení robotických pomocníků pro domácnost je jistě také zajímavým nápadem na vánoční dárky po vaše přátele a známé. Darujte jim praktický přístroj, jehož funkce jistě velmi ocení. Vyzkoušet si robotické stroje můžete na některé z našich prodejen, kde si můžete prohlédnout jednotlivé druhy našich produktů a nechat si doporučit, který pro vás bude tím pravým.

Fotogalerie dalších robotických pomocníků

robotická domácnost
Robotická sekačka

robotická domácnost
robotická domácnost
Robotický čistič oken

robotická domácnost
robotická domácnost
Bazénový robotický vysavač

Autor: