Radiátory s neuvěřitelným designem

Většina radiátorů nevypadá v interiéru obzvlášť atraktivně, ale přiznejme si na rovinu, že bez radiátorů by to prostě nešlo. Někteří se rozhodli radiátor schovat pomocí šikovných krytů, které se na trhu prodávají. Milovníci designu ale přišli s novým nápadem a tím jsou atraktivní radiátory, které na první pohled prostě nepoznáte. Přesvědčte se o tom sami.

topení
Zdroj: digsdigs.com

Radiátor, který není vidět

Někteří si kryty na radiátor pořizují z bezpečnostních důvodů, aby své děti uchránili před nepříjemnými úrazy, jiní prostě a jednoduše nechtějí, aby byl radiátor tolik na očích. Není se čemu divit, vždyť většině z nich to v moderním interiéru prostě nesluší. Změna je však na světě a to v podobě mnoha atraktivních druhů radiátorů, které se budou hodit do každé domácnosti, ať už je zařízena v jakémkoliv stylu. Fotografie v tomto článku jsou toho důkazem.

topení

Radiátor i jako dekorace?

Možná to zní bláznivě, ale když si prohlédnete fotografie, zjistíte, že tomu tak skutečně může být. Kromě toho, že moderní radiátory skvěle vypadají, mohou zabírat také méně místa, a díky svému atraktivnímu vzhledu nebude absolutně žádný problém s jejich umístěním, protože se hodí opravdu do jakékoliv místnosti. Pokud vás trápí, že je radiátor ve vašem interiéru ihned na očích a upoutává pozornost, pak možná máte nejvyšší čas zauvažovat o novém kousku, který byste si mohli pořídit.

topení

topení

topení

topení

topení

topení

topení
Zdroj: digsdigs.com

Autor: