Prostorné ložnice s nádechem svěžesti

Vaše ložnice je bezesporu jedno z velmi oblíbených míst, na kterých trávíte svůj volný čas. Proto není dobré ložnici a to včetně nábytku a dekorací zanedbávat, ale naopak se soustředit na to, aby působila vždy svěže a čistě. To díky našemu článku už nebude vůbec žádný problém.

ložnice
Zdroj: home-designing.com

Zbavte se výrazných barev

Pokud se chcete ve své ložnici cítit co nejlépe, musíte si ji trochu uzpůsobit. Základem by měla být výmalbě stěn. Svěže pochopitelně bude nejvíce působit barva bílá a dále světlé odstíny modré, fialové a růžové. Pokud to je možné, vyhněte se v ložnici pestrým barvám, které by mohly působit rušivě, a ačkoliv se vám samostatné velmi líbí, v ložnici by mi vám mohli narušovat celkové vnímání místnosti, kde je na prvním místě spokojený odpočinek a spánek. Pokud trváte na výrazných barvách, věnujte je menším doplňkům, které nebudou tolik zasahovat do designu celé místnosti.

ložnice

Zvětšete si prostor

Aby ložnice vypadala opticky větší, opět je dobré volit bílou barvu a především malé množství nábytku. Prázdnější stěny a malé množství dekorací nejen že udělají z ložnice dokonale jednoduché a prostorné místo, ale dodají právě tolik žádoucí pocit svěžesti. Uvidíte, jak i vás samotné překvapí, že stačí několik drobných změn a hned se budete v místnosti cítit jinak. Nezapomeňte ale ani na květiny, které jsou nezapomenutelnou součástí každého moderního interiéru.

ložnice

ložnice

ložnice

ložnice

ložnice

ložnice

ložnice

Autor: