Přivítejte jaro nápaditým oživením interiéru

Podle kalendáře je jaro již tady a i když pohled z okna možná dokazuje opak, než se nadějeme, budou zde teplé dny plné barev a optimismu. Většina z vás s koncem zimy automaticky uloží zimní vybavení do spodu skříně a opráší barevná sáčka a pohodlné balerýnky, proč tedy neudělat jakousi jarní přípravu i u vás doma?

Sedací pytle jsou velmi populárním bytovým doplňkemSedací pytle jsou velmi populárním bytovým doplňkem, Foto: www.themaisonette.net

Kromě klasického úklidu, mytí hliníkových oken a příprav síťky proti hmyzu, jehož invaze je automatickou součástí každoročního oteplení, můžete pomocí drobných detailů proměnit byt k nepoznání nebo mu dodat trochu toho veselí a radosti, které by mělo jít ruku v ruce s novou sezónou.

Pohodlné lenošení

Pravděpodobně nejoblíbenější místností v bytě nebo domě, je obývací pokoj a to nejenom proto, že se zde schází celá rodina, ale především z toho důvodu, že vás svádí k odpočinku, lenošení a ke klasickému nic nedělání, které je zkrátka jednou za čas potřeba. Toužíte tuto společenskou místnost trochu ozvláštnit, ale na nový nábytek Black Red White nemáte finance a do malování se dvakrát nehrnete? Pak se poohlédněte po velmi atraktivním bytovém doplňku, který je stylový, účelný a ke všemu za skvělou cenu. Oblíbené sedací vaky dnes najdete ve spoustě domácností, kde si členové rodiny potrpí jak na krásný interiér, tak na pohodlí a relaxaci. Vybrat si můžete z nespočtu zajímavým barev, které budou ladit se stylem vašeho vybavení. V sedacím vaku pak můžete nerušeně sledovat oblíbený televizní pořad, číst si napínavou detektivku a nebo jen tak konverzovat s návštěvou. A pokud se vám za pár let okouká, jistě pro něho najdete vhodné místečko v dětském pokoji nebo ložnici.

Pryč s nudou a šedí

Když jste se do nového bydlení stěhovali, pravděpodobně jste se soustředili především na praktické vybavení a barevné provedení stěn šlo stranou. Po letech vám však bílé zdi či neutrální tóny budou připadat studené a jaksi neosobní. K malování zdí je zapotřebí nejenom trocha toho času, ale především kuráž a trpělivost, která mnohým lidem chybí. Patříte-li k nim, vsaďte raději na rychlejší, pohodlnější a daleko více trendy variantu, kterou jsou tapety od dimex.sk. při prohlídce nabídky vás v první řadě oslní široký výběr, díky kterému si vybere opravdu každý a v druhé řadě vás jistě překvapí velmi nízká cena. Pak už vám nebude nic bránit v koupi nové tapety a změna interiéru je na světě za pár minut.

Tapety Dimex jsou krásné a za příjemné ceny
Tapety Dimex jsou krásné a za příjemné ceny, autor: dimex

Autor: