Při výběru interiérových dveří můžete popustit uzdu své fantazie

Doby, kdy se lišily interiérové dveře pouze skleněnou výplní, jsou již dávno pryč. Díky Bohu. Dnes se můžete při výběru dveří do vašeho bytu skutečně vyřádit. Nedávno se mi dostala do rukou nabídka společnosti Oknoplastik a mé oči i srdce, které stále prahnou po experimentech, se nemohly nabažit.

Oknoplastik má v nabídce 19 základních řad dveří

Příjemně mne překvapilo, že typy, rozměry a parametry nabízených dveří jsou pouze orientační, protože všechny interiérové dveře, jak jsem se dozvěděl, je možné přizpůsobit přesně na míru nebo rovnou vyrobit dveře atypické, tak, aby sedly novostavbě i staršímu bytu. Nejdříve vás seznámím s několika typy, které má Oknoplastik ve své nabídce: EKO, KANSAS, MONTANA, ORLEANS či TIPO a mnoho dalších.

Každý typ nabízí nepřeberné množství variant, kde si můžete vybrat tvar, velikost i počet prosklených výřezů. Tak například KANSAS má dalších 12 typů navržených modelů. Svoji originální variantu získáte dále výběrem příslušné barvy, či dekoru, jež imituje vkusně provedení dřeva. Většina dveří, které společnost Oknoplastik vyrábí, si můžete také objednat i jako dveře posuvné.

Vaše interiérové dveře budou vždy originální, ledaže by vaši sousedé opisovali

Dalším prvkem, který určí charakter vašich nových interiérových dveří, je jejich prosklení. I zde je z čeho vybírat. Již zmíněný KANSAS nabízí 6 variant zasklení různě velkých a různě umístěných skel. V základní ceně jsou například 4 druhy ornamentálních skel, za příplatek dalších deset.

Posledním krokem je osazení kováním, které snadno sladíte s kováním na vašich oknech či vchodových dveřích, protože i zde si můžete vybrat z nepřeberné nabídky, která se stále průběžně mění. S interiérovými dveřmi Oknoplastik je ale jedna potíž. Nabídka je tak široká, že si vybrat, není vůbec jednoduché.

Jestli vás zaujaly možnosti interiérových dveří společnosti Oknoplastik, proklikejte se na jejich stránky. Zde naleznete kompletní nabídku. Na stránkách Oknoplastik máte připraven i podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.

Autor: