Pokud přijde důležitá součást kuchyně vniveč, můžete ji díky online půjčce okamžitě nahradit

Některé elektrospotřebiče patří k naprostému standardu našich domovů. Je to třeba lednička, pračka a mikrovlnná trouba, ale jmenovat bychom mohli třeba i televizor. Jsou to prostě věci, bez nichž se dlouhodobě opravdu neobejdeme. Když se porouchají, nemusíme hned házet flintu do žita, jak se lidově říká. Je tu totiž pomocná ruka v podobě nebankovní půjčky, se kterou si náhradu můžeme koupit ještě tentýž den…

Během pár minut je schváleno, peníze budou ihned na cestě na váš účet

Že vyřízení půjčky nějak dlouho trvá? To není pravda, protože půjčka hned naprosto dostojí svému pojmenování. Už během patnácti minut od schválení bude hotovo, a to je náš nejzazší termín. My v SOScredit.cz nabízíme férové jednání, stálým klientům se také dostane zajímavých slev. Není třeba nic vysvětlovat, půjčka tohoto druhu je zcela bezúčelová, takže konkrétní důvody si můžete samozřejmě nechat zcela pro sebe. Ke sjednání postačí jen základní informace o žadateli, stejně jako jeho potvrzení o příjmu a kontakty – email, telefon a pochopitelně i číslo bankovního konta.

Bleskový převod finančních prostředků, bezpečnost osobních údajů je zcela zaručena

Nemusíte se bát ani o své poskytnuté osobní údaje. Tato data jsou totiž na našich serverech pečlivě zašifrována a odolají se vší samozřejmostí jakémukoliv hackerskému úderu. Nikdy se proto ke třetí straně nedostanou, vše zůstane zcela důvěrně mezi námi. Jaké jsou další výhody, když si půjčíte právě u nás?

  • Rozsáhlý výběr možností. Libo raději tisícikorunu na týden? Nebo se vám hodí patnáct tisíc, kdy splatnost půjčky bude osmadvacet kalendářních dnů? Případně cokoliv mezi tím?
  • Krátká smlouva. Nebudete muset číst žádné romány a podepisovat obsáhlé formuláře, kterým jen málokdo dobře rozumí. Naše smlouva se vejde jen na jediný papír formátu A4.
  • Vyřízení jednoduše online. Samozřejmě, to je už tradice. Nemusíte doslova ani vytáhnout paty z domu, půjčka se totiž snadno sjedná přes internet, stačí mít aktivní připojení k síti.

K dispozici je i prodloužení termínu splatnosti, které se hodí hlavně v momentech, kdy přijdou neočekávané zprávy a musíte uhradit nenadálý výdaj. Může jít o ošetření v nemocnici, ale klidně také náhradu za rozbitý mobilní telefon. Nemusíte nic vysvětlovat nebo dokonce dokládat, postačí pouze uhradit malý poplatek a prodloužení lhůty na splácení až o čtyři týdny je samozřejmostí. A to doslova obratem, nebudete potřebovat ručitele ani dávat cokoliv do hmotné zástavy. Ozvat se navíc můžete kdykoliv, klidně i v neděli ráno, protože náš počítačový automat funguje v nepřetržitém provozu.

Autor: SOScredit.cz – Specialista na nebankovní půjčky

Autor: