Pelíšek pro náročné domácí mazlíčky

Pokud máte doma kočku, asi už víte, jak obtížné někdy může být sehnání takového pelíšku, který by měla ráda. To však neuniklo pozornosti světových designérů, a tak se zrodila speciální kolekce kočičích pelíšků, která je vyrobena tak, aby skvěle zapadala do každého interiéru.

pelíšek
Zdroj: http://freshome.com/

Jaké pelíšky mají kočky rády

Každá kočka potřebuje mít místo, kam by se mohla uchýlit a odpočívat. Ne vždy je však snadné vybrat ten správný pelíšek, jelikož kočky jsou v tomto ohledu velmi vybíravé. Nejednou se majitelé koček setkali s tím, že investovali do drahého pelíšku a jejich kočka nakonec raději spávala v obyčejné kartonové krabice. Jestliže doma kočku máte, víte, že právě krabice jsou jejich oblíbeným útočištěm. A tak se není čemu divit, že světoví designéři přišli s nápadem na pelíšek, který bude podobně jako krabice chráněn ze tří stran a kočka se v něm tak bude skutečně cítit v bezpečí.

pelíšek

Pelíšek, který si zamiluje nejen vaše kočka

A nyní už k samotné kolekci nových kočičích pelíšků. Ta nabízí několik možných variant provedení, z nichž nejpopulárnější je tzv koule, která je díky svému anatomickému tvarování dokonalým útočištěm pro každou kočku, která má ráda komfort, ale současně také vyžaduje pocit bezpečí tří stěn. Díky použitému materiálu a jeho barevnému provedení nemusíte mít obavy, že by se nový pelíšek nehodil do vašeho současného interiéru, kterému naopak dodá patřičnou harmonii, kterou oceníte jak vy, tak váš domácí mazlíček.

pelíšek

pelíšek

pelíšek

pelíšek

pelíšek

pelíšek
Zdroj: http://freshome.com/

Autor: