Originální letní posezení

K letnímu zahradnímu posezení toho bylo napsáno již mnoho, avšak pořád se objevují novinky ve světě designu, které nás umí překvapit. A nejinak tomu bude i dnes, kdy vám představíme opravdu velmi netradiční židle a stolky, které budou ozdobou vaší zahrady. Podívejte se, jaké to jsou parádní kousky!

posezení
Zdroj: decoist.com

Posaďte se, prosím

A na své si dnes přijdou hlavně milovníci extravagance a neobvyklých kousků, protože právě ty dnes budou hrát prim. Začneme pochopitelně na zahradě, kde si můžete postavit pro sebe a své návštěvy křesla a židličky v neobvyklém provedení. Možná i to je důvod, proč na první dojem nové prostory k sezení vypadá nepříliš pohodlně a stabilně, ale nenechte se zmást, protože se na nich sedí skvěle, a ani vy tak jistě nebudete výjimkou. Pro příjemný odpočinek na zahradě jsou tyto židle a křesílka jako stvořená, ale to už jistě poznáte po čase sami.

posezení

Pohodlná křesla jako vrchol komfortu

Pro ty z vás, kteří se rádi rozmazlují, tu jsou speciální zahradní křesla. Větší pohodlí totiž hned tak nenajdete, a pokud si rádi na zahradě například čtete, stane se pro vás křeslo nepostradatelným. K dostání jsou pochopitelně celé kolekce zahradního nábytku, takže se nebojte, že by se vám nepodařilo sladit židle, křesla a stůl dohromady. Volnou ruku máte i co se týče výběru barev, takže směle do toho, ať vaše zahrada vypadá co nejveseleji.

posezení

posezení

posezení

posezení

posezení

posezení
Zdroj: decoist.com

Autor: