Neplaťte za energie zbytečně více, než je zapotřebí

Moderní bydlení se bez energií neobejde. Ať již je řeč o elektřině nebo plynu, je důležité vše správně propočítat. V opačném případě se totiž jednoduše může stát, že budete platit více, než je ve skutečnosti nutné a to by bylo krajně nerozumné.

light-bulb-1640438_960_720 ilustrační foto: pixabay.com – Couleur

Dodavatelé energií se vyznačují svými specifickými nabídkami, které je dobré minimálně občas prozkoumat a zhodnotit. Výše měsíčních plateb, ale i případných ročních nedoplatků se tak může výrazným způsobem snížit, aniž byste přistoupili k nějakému omezení.

Nemusíte nikam chodit, vše zjistíte prostřednictvím internetu

Dobrou zprávou je, že není nutné nikam chodit. Máte-li chvíli, sedněte k počítači a zadejte do vyhledávačů http://www.srovnejto.cz/. Rázem se dostanete na velice užitečný portál, který nabídne srovnání nejen cen energií a plynu, ale také pojištění domácnosti, povinného ručení, havarijního pojištění nebo cestovního pojištění. Díky přehlednému a uživatelsky přívětivému prostředí je potom otázka porovnání nabídek jednotlivých zprostředkovatelů otázkou několika minut a lze ji docílit prakticky intuitivně.

A srovnáním to rozhodně nemusí končit. Pokud vás nějaká nabídka opravdu zaujme, není nic jednoduššího, než přistoupit k jejímu pohodlnému sjednání – stačí se vždy řídit podrobnými instrukcemi.

Srovnání cen elektřiny a plynu

Nechejte si porovnat ceny elektřiny a plynu i pro vaši domácnost. Díky portálu lze na adrese https://www.srovnejto.cz/cena-elektriny/ porovnat 59 dodavatelů elektřiny s kritérii Energetického úřadu. Do jedné minuty budete mít vše přehledně na obrazovce a bude jen na vás, zda se rozhodnete zdarma pro přechod k jinému poskytovateli.

Na https://www.srovnejto.cz/porovnani-cen-plynu/ se dostanete do srovnávače 64 dodavatelů plynu. Správným výběrem můžete výrazně ušetřit a tyto finance potom využít k úplně jiným účelům.

Autor: